Треньори за периода 1959-2008 година

Година Отбор Треньор Помощник треньор
1959/1960 Ботев Любен Стамболиев няма
1960/1961 Ботев Иван Костадинов няма
1961/1962 Ботев Иван Костадинов няма
1962/1963 Ботев Атанас Пържелов няма
1963/1964 Ботев Атанас Пържелов няма
1964/1965 Ботев Никола Аладжов няма
1965/1966 Ботев Георги Разложки няма
1966/1967 Ботев Георги Разложки няма
1967/1968 Ботев Димитър Милев Георги Разложки
1968/1969 Ботев Димитър Милев Георги Разложки
1969/1970 Ботев Иван Радоев няма
1970/1971 Марица Костадин Благоев няма
1970/1971 Марица Георги Цветков Димитър Милев
1971/1972 Марица Димитър Миланов Димитър Милев
1971/1972 Марица Иван Радоев няма
юли 1973 Бенковски Никола Ковачев Димитър Халачев
януари 1974 Бенковски Манол Манолов Христо Маринчев
1974 Бенковски Никола Ковачев Кирил Въгларов
март 1975 Бенковски Димитър Халачев няма
юни 1975 Бенковски Георги Чакъров Иван Бутраков
есен 1975 Бенковски Димитър Креснянски Добри Пеев
пролет 1976 Бенковски Добри Пеев Георги Генов
1975/1976 Бенковски Димитър Милев Георги Генов
1977/1978 Бенковски Петър Жеков Иван Бутраков
1978 Бенковски Ангел Николов Танчо Гилев
1977/1978 Бенковски Гаврил Стоянов Танчо Гилев
1977/1978 Бенковски Павел Владимиров Иван Бутраков
юни 1978 Бенковски Танчо Гилев Трендафил Узунов
1979/1980 Хебър Танчо Гилев Трендафил Узунов
1980/1981 Хебър Танчо Гилев Трендафил Узунов
1981/1982 Хебър Танчо Гилев Трендафил Узунов
1982/1983 Хебър Танчо Гилев Трендафил Узунов
1983/1984 Хебър Танчо Гилев Трендафил Узунов
1984/1985 Хебър Трендафил Узунов Димитър Шаранков
1985/1986 Хебър Трендафил Узунов Димитър Шаранков
1986/1987 Хебър Димитър Милев Димитър Шаранков
1987/1988 Хебър Тончо Проданов Димитър Шаранков
13 март 1988 Хебър Кирил Въгларов Димитър Шаранков
31 август 1989 Хебър Димитър Милев Димитър Шаранков
07 април 1990 Хебър Димитър Шаранков няма
август 1990 Хебър Стефан Грозданов Трендафил Узунов
5 октомври 1990 Хебър Трендафил Узунов няма
12 октомври 1991 Хебър Стоил Трънков Трендафил Узунов
30 ноември 1991 Хебър Илия Илиев Трендафил Узунов
24 януари 1992 Хебър Борис Ангелов Трендафил Узунов
29 февруари 1992 Хебър Динко Дерменджиев Димитър Халачев
19 септември 1992 Хебър Костадин Костадинов Трифон Пачев
24 ноември 1992 Хебър Трендафил Узунов Димитър Шаранков
11 април 1993 Хебър Танчо Гилев Никола Фотев
1993/1994 Хебър Танчо Гилев Никола Фотев Красимир Узунов
6 юли 1994/1995 Хебър Красимир Узунов Петър Ковачев
1995/1996 Хебър Красимир Узунов Петър Ковачев
1997 Хебър Йордан Стойков Емил Спасов
1997 Хебър Йордан Катранков Крум Кантарeв
1997/1998 Хебър Крум Кантарeв Петър Ковачев
1998 Хебър Лазар Димитров Тодор Игнатов
1999 Хебър Асен Милушев Георги Андонов
5 септември 1999 Хебър Петър Ковачев Георги Андонов
20 декември 1999 Хебър Войн Войнов Петър Петров
30 май 2001 Хебър Танчо Гилев Стефан Ненчев
13 октомври 2002 Хебър Неделчо Михайлов Атанас Пашев
10 септември 2003 Хебър Петър Ковачев Атанас Боянов
28 септември 2003 Хебър Неделчо Михайлов Иван Димитров
23 ноември 2003 Хебър Лазар Димитров Георги Андонов
27 юни 2005 Хебър Анатоли Нанков Анатоли Тонов
29 октомври 2005 Хебър Танчо Гилев Анатоли Тонов
януари 2006 Хебър Войн Войнов Анатоли Тонов
юли 2006 Хебър Никола Фотев Танчо Гилев
януари 2007 Хебър Никола Фотев Атанас Пашев
юли 2007 Хебър Атанас Пашев няма
август 2007 Хебър Никола Фотев няма
април 2008 Хебър Георги Куцовски Христо Марашлиев
18 май 2008 Хебър Никола Фотев Христо Марашлиев
25 юли 2008 Хебър Христо Марашлиев Генади Симеонов
14 ноември 2008 Хебър Христо Марашлиев Лазар Димитров