Хебър загуби от Евроколеж с 1:2

Хебър отстъпи с 1:2 на Евроколеж (Пловдив) в контролен мач, който се игра в ранния следобед на стадиона в село Величково.

След нулева първа част хебърци поведоха с 1:0 чрез попадение на Руслан Иванов, който вкара с отмерен удар от границата на пеналта. С две контри обаче гостите стигнаха до пълен обрат, бележейки попадения в 79-та и 89-та минута на мача. Хебърци стигнаха до две греди дело на Краев и Нието, но липсата на шанс пред гола доведе до крайния негативен резултат.

Танчо Калпаков:

“Като цяло съм доволен. Играхме бързо и се получиха добри неща. Създадохме доста положения, но отново ги пропуснахме. В последните две седмици от подготовката ще наблегнем на играта в завършващата фаза, защото очевидно имам проблем при последния пас и реализацията.”

Заради контузии той не можа да използва срещу Евроколежа Цветелин Тонев, Цветан Павлов, Ангел Лачов и Петър Дебърлиев.

Следващата контрола на Хебър ще бъде срещу юношите на Левски идната сряда.

Снимки от срещата може да разгледате на следния линк тук.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone