Хебър загуби с 3:2 от Локомотив (София) в първата си контрола от зимната подготовка

Хебър загуби с 3:2 от втородивизионния Локомотив (София) в първата контрола за двата тима от началото на зимната подготовка. Спарингът се игра на помощния терен до стадион „Локомотив” в квартал „Надежда”. Домакините поведоха с 1:0 в 36-та минута, като преди това хебърци треснаха страничния стълб на вратата на домакините. През втората част Хебър стигна до пълен обрат в резултата след попадения на Георги Георгиев и Иван Тонев за 1:2. Последваха нови силни минути на столичани, които на свой ред обърнаха резултата до крайното 3:2 в своя полза. И двамата треньори Явор Вълчинов и Танчо Калпаков направиха куп смени, за да изпробват максимален брой футболисти.

Утре хебърци заминават на 10-дневен подготвителен лагер в Хисаря, където ще изиграят нови 3 контролни мача от втория етап на подготовката си. Локомотив пък поема към Сандански, където ще остане на режим до края на месеца.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone