Хебър загуби с 1:2 от Левски (Карлово) в третата си контрола

Хебър загуби с 1:2 от Левски (Карлово) в третата си контрола от началото на зимната подготовка. Двубоят се игра на отлично почистения от снега терен на стадиона в Хисаря при слънчево време и температура около нулата. Двата отбора си разделиха по едно полувреме. В първото хебърци бяха по-активни на терена, а след почивката домакините взеха инициативата и така стигнаха до победата. Левски откри резултата в 58-та минута, а 17 по-късно стигна до втори гол. И двете попадения станаха факт след груби грешки на новото попълнение Коко Атанасов.

Почетното попадение за хебърци в 87-та минута заби Борислав Петров. Той се възползва от центриране на Здравко Лазаров. Заради фаул в нападение през втората част реферът отмени гол на Хебър. Утре хебърци ще изиграят нов контролен мач. От 12 часа на стадиона в Хисаря нашите ще премерят сили с Вихър (Строево).

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone