ВелВелбъжд - Хебърбъжд - Хебър

Хебър загуби с 1:3 гостуването си на Велбъжд в Кюстендил

Хебър загуби с 1:3 гостуването си на Велбъжд в Кюстендил.

Първото полувреме завърши 1:1 въпреки няколкото сериозни положения за гол от страна на Хебър. В 18-та минута Дечев излезе сам срещу вратаря на кюстендилци и пропусна, минута по-късно Никола Димитров направи същото. Все пак нападателят успя да се реваншира и в 25-та минута вкара топката във вратата на Велбъжд за 1:0. В 38-та минута Никола Грозданов пък уцели гредата на домакините. Неприятно стана, когато в 38-та минута съдията даде спорен втори жълт картон и отстрани от игра Красимир Здравков, а във втората минута на продължението домакините от дузпа възстановиха равенството.

С голове в 73-та и 79-та минути домакините от Велбъжд достигнаха до победата не без помощта на съдията. При резултат 1:1 реферът Димитър Димитров не даде стопроцентова дузпа след спъване отзад на Никола Димитров. В общи линии домакините отбелязаха всичките си голови положения, докато хебърци пропуснаха няколко такива и играха повече от половин мач с човек по-малко.

Хебър: Иван Аврамов, Васил Геров, Николай Николаев, Ангел Захариев, Спас Милушев, Кристиян Джамов, Иван Андреев, Красимир Здравков, Димитър Дечев, Никола Димитров, Никола Грозданов.

Главен съдия: Димитър Димитров