Хебър и Оборище не се победиха в контрола, играна в Панагюрище

С равенство 1:1 завърши контролата между отборите на Оборище (Панагюрище) и Хебър, която се игра днес на помощното игрище на стадион “Орчо Войвода” в Панагюрище. Оборище откри резултата в 14-та минута чрез Свилен Щерев, който се разписа от пряк свободен удар. Пазарджиклии възстановиха равенството в 38-тата минута чрез новото попълнение Заприн Голачки.

През втората част мачът запази равностойния си характер, но въпреки добрите ситуации през двете врати ново попадение така и не падна. Двамата треньори Емил Велев и Танчо Калпаков използваха в проверката общо над 30 състезатели.

Срещата изгледаха и новият и стар председател на Управителния съвет на ФК Оборище – Стоян Байряков и Илия Анчев.

Следващата контрола на хебърци е утре, 12 феруари, неделя от 12:00 часа в село Калугерово с ФК Палас (Рудозем)!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone