Хебър - Куртово конаре

Хебър победи с 5:0 Бенковски (Куртово Конаре) в поредна контрола от зимната подготовка

Хебър записа победа с 5:0 срещу отбора от пловдивската „А“ ОФГ – Бенковски (Куртово Конаре) в поредната си контрола от зимната подготовка. Проверката се игра на помощното игрище в пловдивския парк „Лаута“ и не предложи кой знае каква интрига заради голямата разлика в класите на двата отбора. Момчетата от Куртово Конаре, които през зимата взеха лиценза на отказалия се от участие Долни Воден, се държаха геройски до 38-та минута, когато Спас Милушев разпечата мрежата им за 1:0. Секунди преди почивката с гол се отличи и Красимир Здравков, покачвайки на 2:0 за Хебър.

През втората част силите напуснаха символичните домакини и за хебърци не бе трудно да увеличат головата си сметка до разгромното 5:0. С попадения се отличиха Цветан Павлов, Илиан Панчев и Димитър Стоянов.

В сряда Хебър ще посрещне Марица (Пловдив) в поредна контрола. Все още не е ясно къде точно пазарджиклии ще играят с отбора от „Кършияка“.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone