Хебър се отпуши и излезе на върха в класирането

В мач от седмия кръг на първенството на Югозападната трета лига отборът на Хебър разби гостуващия ОФК Елин Пелин с 5-0. Пазарджиклии имаха преимущество през целия мач, като победата можеше да бъде и далеч по-изразителна. В последните си няколко срещи хебърци изпитваха затруднения с материализирането на головите положения, отбелязвайки само по един гол на мач, но в съботния следобед момчетата на Танчо Калпаков излязоха твърдо решени да променят тази тенденция и след първите 45 минути вече водеха с класическото 3-0. На два пъти се разписа Ангел Лачов, а един гол добави Георги Георгиев. След почивката пазарджиклии продължиха да диктуват събитията на терена и отбелязаха нови две попадения. Първо Ангел Лачов оформи своя хеттрик, а след това Цветелин Тонев оформи крайното 5-0. Футболистите и треньорският щаб на Хебър посветиха успеха на лекуващия се Константин Атанасов.

След тази победа Хебър оглави класирането в Югозападната  трета лига след грешните стъпки на основните конкуренти ЦСКА 1948 и Вихрен, които записаха равенства 2-2 при гостуванията си съответно на Марек и Балкан.

В следващия кръг Хебър гостува на Вихрен в Сандански.

Съставът на Хебър в този мач: Петър Дебърлиев, Васил Геров, Мурад Ибраим, Николай Николаев, Теодор Стефанов, Никола Иванов, Цветелин Тонев, Цветан Павлов, Ангел Лачов, Георги Георгиев, Георги Чакъров (по време на мача в игра се появиха Красимир Здравков, Адриан Краев и Кристиан Джамов)

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestEmail this to someone