Хебър ще играе срещу Балкан (Ботевград) за Купата на България

Балкан (Ботевград) победи като гост четвъртодивизионния Левски (Чепинци) с 4:1 в среща от първия кръг на междуобластните финали на турнира за Купата на България и ще бъде следващия съперник на Хебър в турнира. Само след два дни, в четвъртък, 8 септември от 17 часа в Ботевград, Балкан ще бъде домакин на Хебър във втори кръг на междуобластния финал, зона София. В първия кръг Хебър почиваше.

Домакините от Левски първи откриха резултата в 19-та минута и полувремето завърши 1:0 в тяхна полза. През второто ботевградчани отбелязаха 4 безответни гола и спечелиха с 4:1. В 59-та минута за 1:1 вкара Илиян Георгиев, последваха два гола на Ивайло Златев – в 59-та и 67-та, а последното попадение бе дело на Красимир Алипиев в 87-та мин.

В рамките само на една седмица, в неделя, 11 септември от 17 часа на стадион „Георги Бенковски“ в Пазарджик, Хебър за втори път ще срещне Балкан, този път в мач от шестия кръг на Югозападната трета лига.

2 коментара за “Хебър ще играе срещу Балкан (Ботевград) за Купата на България

1. нали са от една лига, трябва да е на неутрален терен,както пише в предишната статия

1. По правилник е така, но такава информация получихме. Ще Ви уведомим допълнително къде ще се играе мачът.