Югозападна Трета лига 2016/2017


Кръг: 1, 14.08.2016, 18:00 часа

Рилски спортист 2011 (Самоков) – Пирин (Разлог)
0:0
Чепинец (Велинград) – Марек 1915 (Дупница)
1:4
Сливнишки герой (Сливница) – Чавдар (Етрополе)
2:0
Септември (Симитли) – ФК Миньор (Перник)
2:3
Велбъжд (Кюстендил) – Германея (Сапарева баня)
1:2
Вихрен 1925 (Сандански) – Ботев 1937 (Ихтиман)
0:2
Хебър 1918 (Пазарджик) – Пирин (Гоце Делчев)
1:2
Струмска слава 1927 (Радомир) – Свобода 2011 (Пещера)
4:0
Балкан 1929 (Ботевград) – Беласица (Петрич)
2:2

Кръг: 2, 21.08.2016, 18:00 часа

Марек 1915 (Дупница) – Струмска слава 1927 (Радомир)
0:3
Пирин (Разлог) – Вихрен 1925 (Сандански)
0:1
Беласица (Петрич) – Велбъжд (Кюстендил)
3:1
Пирин (Гоце Делчев) – Свобода 2011 (Пещера)
3:0
Хебър 1918 (Пазарджик) – Септември (Симитли)
1:1
Ботев 1937 (Ихтиман) – Сливнишки герой (Сливница)
0:1
Германея (Сапарева баня) – Чепинец (Велинград)
11:1
ФК Миньор (Перник) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
3:1
Чавдар (Етрополе) – Балкан 1929 (Ботевград)
1:1

Кръг: 3, 28.08.2016, 18:00 часа

Свобода 2011 (Пещера) – Марек 1915 (Дупница)
1:0
Велбъжд (Кюстендил) – Чавдар (Етрополе)
1:0
Вихрен 1925 (Сандански) – ФК Миньор (Перник)
0:1
Струмска слава 1927 (Радомир) – Германея (Сапарева баня)
4:0
Балкан 1929 (Ботевград) – Ботев 1937 (Ихтиман)
1:1
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Хебър 1918 (Пазарджик)
2:2
Чепинец (Велинград) – Беласица (Петрич)
1:5
Сливнишки герой (Сливница) – Пирин (Разлог)
5:0
Септември (Симитли) – Пирин (Гоце Делчев)
1:1

Кръг: 4, 31.08.2016, 18:00 часа

Пирин (Разлог) – Балкан 1929 (Ботевград)
1:0
Германея (Сапарева баня) – Свобода 2011 (Пещера)
1:2
Хебър 1918 (Пазарджик) – Вихрен 1925 (Сандански)
2:0
Чавдар (Етрополе) – Чепинец (Велинград)
6:2
Пирин (Гоце Делчев) – Марек 1915 (Дупница)
3:0
ФК Миньор (Перник) – Сливнишки герой (Сливница)
1:0
Беласица (Петрич) – Струмска слава 1927 (Радомир)
1:1
Септември (Симитли) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
3:2
Ботев 1937 (Ихтиман) – Велбъжд (Кюстендил)
3:1

Кръг: 5, 04.09.2016, 17:00 часа

Свобода 2011 (Пещера) – Беласица (Петрич)
1:1
Велбъжд (Кюстендил) – Пирин (Разлог)
2:1
Вихрен 1925 (Сандански) – Септември (Симитли)
1:3
Струмска слава 1927 (Радомир) – Чавдар (Етрополе)
3:2
Балкан 1929 (Ботевград) – ФК Миньор (Перник)
3:3
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Пирин (Гоце Делчев)
1:0
Марек 1915 (Дупница) – Германея (Сапарева баня)
1:0
Чепинец (Велинград) – Ботев 1937 (Ихтиман)
1:3
Сливнишки герой (Сливница) – Хебър 1918 (Пазарджик)
1:0

Кръг: 6, 11.09.2016, 17:00 часа

Хебър 1918 (Пазарджик) – Балкан 1929 (Ботевград)
3:2
Ботев 1937 (Ихтиман) – Струмска слава 1927 (Радомир)
1:5
Пирин (Гоце Делчев) – Германея (Сапарева баня)
1:1
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Вихрен 1925 (Сандански)
2:0
ФК Миньор (Перник) – Велбъжд (Кюстендил)
2:0
Чавдар (Етрополе) – Свобода 2011 (Пещера)
3:1
Септември (Симитли) – Сливнишки герой (Сливница)
1:0
Пирин (Разлог) – Чепинец (Велинград)
2:1
Беласица (Петрич) – Марек 1915 (Дупница)
2:1

Кръг: 7, 18.09.2016, 17:00 часа

Струмска слава 1927 (Радомир) – Пирин (Разлог)
4:0
Балкан 1929 (Ботевград) – Септември (Симитли)
1:4
Марек 1915 (Дупница) – Чавдар (Етрополе)
0:4
Чепинец (Велинград) – ФК Миньор (Перник)
1:4
Сливнишки герой (Сливница) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
3:0
Свобода 2011 (Пещера) – Ботев 1937 (Ихтиман)
1:3
Велбъжд (Кюстендил) – Хебър 1918 (Пазарджик)
3:1
Германея (Сапарева баня) – Беласица (Петрич)
0:1
Вихрен 1925 (Сандански) – Пирин (Гоце Делчев)
0:3

Кръг: 8, 22.09.2016, 17:00 часа

Пирин (Разлог) – Свобода 2011 (Пещера)
0:0
Вихрен 1925 (Сандански) – Сливнишки герой (Сливница)
0:2
ФК Миньор (Перник) – Струмска слава 1927 (Радомир)
0:0
Чавдар (Етрополе) – Германея (Сапарева баня)
1:1
Септември (Симитли) – Велбъжд (Кюстендил)
1:1
Пирин (Гоце Делчев) – Беласица (Петрич)
1:0
Хебър 1918 (Пазарджик) – Чепинец (Велинград)
3:0
Ботев 1937 (Ихтиман) – Марек 1915 (Дупница)
4:1
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Балкан 1929 (Ботевград)
4:1

Кръг: 9, 02.10.2016, 16:00 часа

Чепинец (Велинград) – Септември (Симитли)
1:3
Сливнишки герой (Сливница) – Пирин (Гоце Делчев)
1:0
Беласица (Петрич) – Чавдар (Етрополе)
1:0
Свобода 2011 (Пещера) – ФК Миньор (Перник)
0:1
Велбъжд (Кюстендил) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
3:4
Германея (Сапарева баня) – Ботев 1937 (Ихтиман)
1:3
Струмска слава 1927 (Радомир) – Хебър 1918 (Пазарджик)
1:0
Балкан 1929 (Ботевград) – Вихрен 1925 (Сандански)
1:0
Марек 1915 (Дупница) – Пирин (Разлог)
2:0

Кръг: 10, 09.10.2016, 16:00 часа

Пирин (Разлог) – Германея (Сапарева баня)
2:3
Вихрен 1925 (Сандански) – Велбъжд (Кюстендил)
2:1
Хебър 1918 (Пазарджик) – Свобода 2011 (Пещера)
2:0
Ботев 1937 (Ихтиман) – Беласица (Петрич)
0:2
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Чепинец (Велинград)
2:1
ФК Миньор (Перник) – Марек 1915 (Дупница)
1:1
Пирин (Гоце Делчев) – Чавдар (Етрополе)
2:1
Сливнишки герой (Сливница) – Балкан 1929 (Ботевград)
1:0
Септември (Симитли) – Струмска слава 1927 (Радомир)
0:0

Кръг: 11, 16.10.2016, 16:00 часа

Велбъжд (Кюстендил) – Сливнишки герой (Сливница)
1:3
Германея (Сапарева баня) – ФК Миньор (Перник)
1:1
Струмска слава 1927 (Радомир) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
2:1
Чавдар (Етрополе) – Ботев 1937 (Ихтиман)
4:0
Балкан 1929 (Ботевград) – Пирин (Гоце Делчев)
3:0
Марек 1915 (Дупница) – Хебър 1918 (Пазарджик)
2:1
Чепинец (Велинград) – Вихрен 1925 (Сандански)
0:1
Беласица (Петрич) – Пирин (Разлог)
2:1
Свобода 2011 (Пещера) – Септември (Симитли)
1:1

Кръг: 12, 22.10.2016, 16:00 часа

Сливнишки герой (Сливница) – Чепинец (Велинград)
9:0
Пирин (Гоце Делчев) – Ботев 1937 (Ихтиман)
2:0
Хебър 1918 (Пазарджик) – Германея (Сапарева баня)
2:1
Вихрен 1925 (Сандански) – Струмска слава 1927 (Радомир)
0:0
Пирин (Разлог) – Чавдар (Етрополе)
0:2
Балкан 1929 (Ботевград) – Велбъжд (Кюстендил)
3:1
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Свобода 2011 (Пещера)
2:1
ФК Миньор (Перник) – Беласица (Петрич)
0:1
Септември (Симитли) – Марек 1915 (Дупница)
3:1

Кръг: 13, 28.10.2016, 16:00 часа

Велбъжд (Кюстендил) – Пирин (Гоце Делчев)
1:1
Чепинец (Велинград) – Балкан 1929 (Ботевград)
2:3
Марек 1915 (Дупница) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
1:1
Свобода 2011 (Пещера) – Вихрен 1925 (Сандански)
1:6
Ботев 1937 (Ихтиман) – Пирин (Разлог)
0:1
Струмска слава 1927 (Радомир) – Сливнишки герой (Сливница)
1:2
Беласица (Петрич) – Хебър 1918 (Пазарджик)
1:1
Германея (Сапарева баня) – Септември (Симитли)
0:2
Чавдар (Етрополе) – ФК Миньор (Перник)
0:1

Кръг: 14, 02.11.2016, 14:00 часа

Рилски спортист 2011 (Самоков) – Германея (Сапарева баня)
3:2
ФК Миньор (Перник) – Ботев 1937 (Ихтиман)
3:2
Сливнишки герой (Сливница) – Свобода 2011 (Пещера)
5:0
Пирин (Гоце Делчев) – Пирин (Разлог)
3:0
Велбъжд (Кюстендил) – Чепинец (Велинград)
5:1
Вихрен 1925 (Сандански) – Марек 1915 (Дупница)
0:2
Хебър 1918 (Пазарджик) – Чавдар (Етрополе)
1:3
Балкан 1929 (Ботевград) – Струмска слава 1927 (Радомир)
1:1
Септември (Симитли) – Беласица (Петрич)
1:0

Кръг: 15, 09.11.2016, 14:00 часа

Германея (Сапарева баня) – Вихрен 1925 (Сандански)
2:0
Чепинец (Велинград) – Пирин (Гоце Делчев)
0:8
Ботев 1937 (Ихтиман) – Хебър 1918 (Пазарджик)
4:2
Свобода 2011 (Пещера) – Балкан 1929 (Ботевград)
3:2
Чавдар (Етрополе) – Септември (Симитли)
2:0
Струмска слава 1927 (Радомир) – Велбъжд (Кюстендил)
2:1
Пирин (Разлог) – ФК Миньор (Перник)
2:0
Марек 1915 (Дупница) – Сливнишки герой (Сливница)
4:2
Беласица (Петрич) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
1:1

Кръг: 16, 20.11.2016, 14:00 часа

Вихрен 1925 (Сандански) – Беласица (Петрич)
0:2
Хебър 1918 (Пазарджик) – Пирин (Разлог)
2:0
Балкан 1929 (Ботевград) – Марек 1915 (Дупница)
1:2
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Чавдар (Етрополе)
2:1
Чепинец (Велинград) – Струмска слава 1927 (Радомир)
1:7
Пирин (Гоце Делчев) – ФК Миньор (Перник)
1:0
Сливнишки герой (Сливница) – Германея (Сапарева баня)
2:0
Велбъжд (Кюстендил) – Свобода 2011 (Пещера)
2:0
Септември (Симитли) – Ботев 1937 (Ихтиман)
1:0

Кръг: 17, 27.11.2016, 14:00 часа

Германея (Сапарева баня) – Балкан 1929 (Ботевград)
4:2
Струмска слава 1927 (Радомир) – Пирин (Гоце Делчев)
3:0
ФК Миньор (Перник) – Хебър 1918 (Пазарджик)
3:2
Чавдар (Етрополе) – Вихрен 1925 (Сандански)
4:2
Марек 1915 (Дупница) – Велбъжд (Кюстендил)
1:0
Пирин (Разлог) – Септември (Симитли)
1:1
Беласица (Петрич) – Сливнишки герой (Сливница)
1:0
Свобода 2011 (Пещера) – Чепинец (Велинград)
2:0
Ботев 1937 (Ихтиман) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
3:1

Кръг: 18, 25.02.2017, 14:00 часа

Пирин (Разлог) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
2:2
Марек 1915 (Дупница) – Чепинец (Велинград)
0:0
Чавдар (Етрополе) – Сливнишки герой (Сливница)
2:1
ФК Миньор (Перник) – Септември (Симитли)
1:0
Германея (Сапарева баня) – Велбъжд (Кюстендил)
1:1
Ботев 1937 (Ихтиман) – Вихрен 1925 (Сандански)
1:2
Пирин (Гоце Делчев) – Хебър 1918 (Пазарджик)
1:2
Свобода 2011 (Пещера) – Струмска слава 1927 (Радомир)
0:4
Беласица (Петрич) – Балкан 1929 (Ботевград)
1:0

Кръг: 19, 04.03.2017, 15:00 часа

Струмска слава 1927 (Радомир) – Марек 1915 (Дупница)
0:0
Вихрен 1925 (Сандански) – Пирин (Разлог)
0:0
Велбъжд (Кюстендил) – Беласица (Петрич)
2:2
Свобода 2011 (Пещера) – Пирин (Гоце Делчев)
2:1
Септември (Симитли) – Хебър 1918 (Пазарджик)
3:0
Сливнишки герой (Сливница) – Ботев 1937 (Ихтиман)
4:2
Чепинец (Велинград) – Германея (Сапарева баня)
1:0
Рилски спортист 2011 (Самоков) – ФК Миньор (Перник)
0:1
Балкан 1929 (Ботевград) – Чавдар (Етрополе)
3:0

Кръг: 20, 11.03.2017, 15:00 часа

Пирин (Гоце Делчев) – Септември (Симитли)
0:1
Беласица (Петрич) – Чепинец (Велинград)
5:2
ФК Миньор (Перник) – Вихрен 1925 (Сандански)
3:2
Марек 1915 (Дупница) – Свобода 2011 (Пещера)
3:1
Ботев 1937 (Ихтиман) – Балкан 1929 (Ботевград)
2:3
Хебър 1918 (Пазарджик) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
3:0
Германея (Сапарева баня) – Струмска слава 1927 (Радомир)
0:1
Пирин (Разлог) – Сливнишки герой (Сливница)
2:1
Чавдар (Етрополе) – Велбъжд (Кюстендил)

Кръг: 21, 18.03.2017, 15:00 часа

Марек 1915 (Дупница) – Пирин (Гоце Делчев)
0:0
Сливнишки герой (Сливница) – ФК Миньор (Перник)
5:1
Струмска слава 1927 (Радомир) – Беласица (Петрич)
2:2
Балкан 1929 (Ботевград) – Пирин (Разлог)
0:1
Свобода 2011 (Пещера) – Германея (Сапарева баня)
3:1
Вихрен 1925 (Сандански) – Хебър 1918 (Пазарджик)
1:1
Велбъжд (Кюстендил) – Ботев 1937 (Ихтиман)
1:0
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Септември (Симитли)
Чепинец (Велинград) – Чавдар (Етрополе)

Кръг: 22, 22.03.2017, 15:00 часа

Септември (Симитли) – Вихрен 1925 (Сандански)
2:0
Чавдар (Етрополе) – Струмска слава 1927 (Радомир)
1:3
ФК Миньор (Перник) – Балкан 1929 (Ботевград)
2:0
Пирин (Гоце Делчев) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
2:2
Германея (Сапарева баня) – Марек 1915 (Дупница)
1:2
Ботев 1937 (Ихтиман) – Чепинец (Велинград)
0:3
Хебър 1918 (Пазарджик) – Сливнишки герой (Сливница)
3:0
Беласица (Петрич) – Свобода 2011 (Пещера)
1:1
Пирин (Разлог) – Велбъжд (Кюстендил)
2:0

Кръг: 23, 01.04.2017, 17:00 часа

Германея (Сапарева баня) – Пирин (Гоце Делчев)
Вихрен 1925 (Сандански) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
Велбъжд (Кюстендил) – ФК Миньор (Перник)
Свобода 2011 (Пещера) – Чавдар (Етрополе)
Сливнишки герой (Сливница) – Септември (Симитли)
Чепинец (Велинград) – Пирин (Разлог)
Марек 1915 (Дупница) – Беласица (Петрич)
Балкан 1929 (Ботевград) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Струмска слава 1927 (Радомир) – Ботев 1937 (Ихтиман)

Кръг: 24, 05.04.2017, 17:00 часа

Чавдар (Етрополе) – Марек 1915 (Дупница)
ФК Миньор (Перник) – Чепинец (Велинград)
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Сливнишки герой (Сливница)
Ботев 1937 (Ихтиман) – Свобода 2011 (Пещера)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Велбъжд (Кюстендил)
Беласица (Петрич) – Германея (Сапарева баня)
Пирин (Гоце Делчев) – Вихрен 1925 (Сандански)
Пирин (Разлог) – Струмска слава 1927 (Радомир)
Септември (Симитли) – Балкан 1929 (Ботевград)

Кръг: 25, 08.04.2017, 17:00 часа

Велбъжд (Кюстендил) – Септември (Симитли)
Свобода 2011 (Пещера) – Пирин (Разлог)
Беласица (Петрич) – Пирин (Гоце Делчев)
Сливнишки герой (Сливница) – Вихрен 1925 (Сандански)
Чепинец (Велинград) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Марек 1915 (Дупница) – Ботев 1937 (Ихтиман)
Балкан 1929 (Ботевград) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
Струмска слава 1927 (Радомир) – ФК Миньор (Перник)
Германея (Сапарева баня) – Чавдар (Етрополе)

Кръг: 26, 15.04.2017, 17:00 часа

ФК Миньор (Перник) – Свобода 2011 (Пещера)
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Велбъжд (Кюстендил)
Ботев 1937 (Ихтиман) – Германея (Сапарева баня)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Струмска слава 1927 (Радомир)
Вихрен 1925 (Сандански) – Балкан 1929 (Ботевград)
Пирин (Разлог) – Марек 1915 (Дупница)
Септември (Симитли) – Чепинец (Велинград)
Пирин (Гоце Делчев) – Сливнишки герой (Сливница)
Чавдар (Етрополе) – Беласица (Петрич)

Кръг: 27, 22.04.2017, 17:00 часа

Свобода 2011 (Пещера) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Беласица (Петрич) – Ботев 1937 (Ихтиман)
Чепинец (Велинград) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
Марек 1915 (Дупница) – ФК Миньор (Перник)
Балкан 1929 (Ботевград) – Сливнишки герой (Сливница)
Чавдар (Етрополе) – Пирин (Гоце Делчев)
Струмска слава 1927 (Радомир) – Септември (Симитли)
Германея (Сапарева баня) – Пирин (Разлог)
Велбъжд (Кюстендил) – Вихрен 1925 (Сандански)

Кръг: 28, 29.04.2017, 17:00 часа

Рилски спортист 2011 (Самоков) – Струмска слава 1927 (Радомир)
Пирин (Гоце Делчев) – Балкан 1929 (Ботевград)
Ботев 1937 (Ихтиман) – Чавдар (Етрополе)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Марек 1915 (Дупница)
Вихрен 1925 (Сандански) – Чепинец (Велинград)
Пирин (Разлог) – Беласица (Петрич)
Септември (Симитли) – Свобода 2011 (Пещера)
Сливнишки герой (Сливница) – Велбъжд (Кюстендил)
ФК Миньор (Перник) – Германея (Сапарева баня)

Кръг: 29, 06.05.2017, 18:00 часа

Беласица (Петрич) – ФК Миньор (Перник)
Чепинец (Велинград) – Сливнишки герой (Сливница)
Марек 1915 (Дупница) – Септември (Симитли)
Чавдар (Етрополе) – Пирин (Разлог)
Струмска слава 1927 (Радомир) – Вихрен 1925 (Сандански)
Германея (Сапарева баня) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Ботев 1937 (Ихтиман) – Пирин (Гоце Делчев)
Велбъжд (Кюстендил) – Балкан 1929 (Ботевград)
Свобода 2011 (Пещера) – Рилски спортист 2011 (Самоков)

Кръг: 30, 10.05.2017, 18:00 часа

Балкан 1929 (Ботевград) – Чепинец (Велинград)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Беласица (Петрич)
Вихрен 1925 (Сандански) – Свобода 2011 (Пещера)
Пирин (Гоце Делчев) – Велбъжд (Кюстендил)
Пирин (Разлог) – Ботев 1937 (Ихтиман)
Септември (Симитли) – Германея (Сапарева баня)
Сливнишки герой (Сливница) – Струмска слава 1927 (Радомир)
ФК Миньор (Перник) – Чавдар (Етрополе)
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Марек 1915 (Дупница)

Кръг: 31, 13.05.2017, 18:00 часа

Чепинец (Велинград) – Велбъжд (Кюстендил)
Пирин (Разлог) – Пирин (Гоце Делчев)
Марек 1915 (Дупница) – Вихрен 1925 (Сандански)
Чавдар (Етрополе) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Струмска слава 1927 (Радомир) – Балкан 1929 (Ботевград)
Германея (Сапарева баня) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
Ботев 1937 (Ихтиман) – ФК Миньор (Перник)
Свобода 2011 (Пещера) – Сливнишки герой (Сливница)
Беласица (Петрич) – Септември (Симитли)

Кръг: 32, 20.05.2017, 18:00 часа

Хебър 1918 (Пазарджик) – Ботев 1937 (Ихтиман)
Вихрен 1925 (Сандански) – Германея (Сапарева баня)
Велбъжд (Кюстендил) – Струмска слава 1927 (Радомир)
Септември (Симитли) – Чавдар (Етрополе)
Сливнишки герой (Сливница) – Марек 1915 (Дупница)
Пирин (Гоце Делчев) – Чепинец (Велинград)
ФК Миньор (Перник) – Пирин (Разлог)
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Беласица (Петрич)
Балкан 1929 (Ботевград) – Свобода 2011 (Пещера)

Кръг: 33, 27.05.2017, 18:00 часа

Марек 1915 (Дупница) – Балкан 1929 (Ботевград)
Чавдар (Етрополе) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
ФК Миньор (Перник) – Пирин (Гоце Делчев)
Струмска слава 1927 (Радомир) – Чепинец (Велинград)
Германея (Сапарева баня) – Сливнишки герой (Сливница)
Ботев 1937 (Ихтиман) – Септември (Симитли)
Свобода 2011 (Пещера) – Велбъжд (Кюстендил)
Беласица (Петрич) – Вихрен 1925 (Сандански)
Пирин (Разлог) – Хебър 1918 (Пазарджик)

Кръг: 34, 03.06.2017, 18:00 часа

Вихрен 1925 (Сандански) – Чавдар (Етрополе)
Велбъжд (Кюстендил) – Марек 1915 (Дупница)
Септември (Симитли) – Пирин (Разлог)
Сливнишки герой (Сливница) – Беласица (Петрич)
Чепинец (Велинград) – Свобода 2011 (Пещера)
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Ботев 1937 (Ихтиман)
Балкан 1929 (Ботевград) – Германея (Сапарева баня)
Пирин (Гоце Делчев) – Струмска слава 1927 (Радомир)
Хебър 1918 (Пазарджик) – ФК Миньор (Перник)