Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /www/hebarfc.com/www/root/novini/wp-settings.php on line 512

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /www/hebarfc.com/www/root/novini/wp-settings.php on line 527

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /www/hebarfc.com/www/root/novini/wp-settings.php on line 534

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /www/hebarfc.com/www/root/novini/wp-settings.php on line 570

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl(&$output) in /www/hebarfc.com/www/root/novini/wp-includes/classes.php on line 1199

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl(&$output) in /www/hebarfc.com/www/root/novini/wp-includes/classes.php on line 1199

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::start_el() should be compatible with Walker::start_el(&$output) in /www/hebarfc.com/www/root/novini/wp-includes/classes.php on line 1199

Strict Standards: Declaration of Walker_Page::end_el() should be compatible with Walker::end_el(&$output) in /www/hebarfc.com/www/root/novini/wp-includes/classes.php on line 1199

Strict Standards: Declaration of Walker_PageDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el(&$output) in /www/hebarfc.com/www/root/novini/wp-includes/classes.php on line 1244

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl(&$output) in /www/hebarfc.com/www/root/novini/wp-includes/classes.php on line 1391

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl(&$output) in /www/hebarfc.com/www/root/novini/wp-includes/classes.php on line 1391

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::start_el() should be compatible with Walker::start_el(&$output) in /www/hebarfc.com/www/root/novini/wp-includes/classes.php on line 1391

Strict Standards: Declaration of Walker_Category::end_el() should be compatible with Walker::end_el(&$output) in /www/hebarfc.com/www/root/novini/wp-includes/classes.php on line 1391

Strict Standards: Declaration of Walker_CategoryDropdown::start_el() should be compatible with Walker::start_el(&$output) in /www/hebarfc.com/www/root/novini/wp-includes/classes.php on line 1442

Strict Standards: Redefining already defined constructor for class wpdb in /www/hebarfc.com/www/root/novini/wp-includes/wp-db.php on line 306

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /www/hebarfc.com/www/root/novini/wp-includes/cache.php on line 103

Strict Standards: Redefining already defined constructor for class WP_Object_Cache in /www/hebarfc.com/www/root/novini/wp-includes/cache.php on line 431

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /www/hebarfc.com/www/root/novini/wp-includes/query.php on line 61

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /www/hebarfc.com/www/root/novini/wp-includes/theme.php on line 1109

Strict Standards: Declaration of Walker_Comment::start_lvl() should be compatible with Walker::start_lvl(&$output) in /www/hebarfc.com/www/root/novini/wp-includes/comment-template.php on line 1266

Strict Standards: Declaration of Walker_Comment::end_lvl() should be compatible with Walker::end_lvl(&$output) in /www/hebarfc.com/www/root/novini/wp-includes/comment-template.php on line 1266

Strict Standards: Declaration of Walker_Comment::start_el() should be compatible with Walker::start_el(&$output) in /www/hebarfc.com/www/root/novini/wp-includes/comment-template.php on line 1266

Strict Standards: Declaration of Walker_Comment::end_el() should be compatible with Walker::end_el(&$output) in /www/hebarfc.com/www/root/novini/wp-includes/comment-template.php on line 1266

Strict Standards: Redefining already defined constructor for class WP_Dependencies in /www/hebarfc.com/www/root/novini/wp-includes/class.wp-dependencies.php on line 31

Strict Standards: Redefining already defined constructor for class WP_Http in /www/hebarfc.com/www/root/novini/wp-includes/http.php on line 61
Спортни новини от Пазарджик и региона www.bulgarian-football.com Български клубове Историческа разходка из Пазарджик НАЦИОНАЛНА МРЕЖА ЗА ХОРА С УВРЕЖДАНИЯ - АПЕЛ


Програма





Югозападна "В" аматьорска футболна група - сезон 2009/10

I кръг

16 август 2009, неделя, 18:00 ч
Банско II (Банско) - Перун (Кресна)
Витоша (Бистрица) - Бенковски (Пазарджик)
в Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Чепинец (Велинград)
Пирин 2002 (Разлог) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Левски 1923 (Елин Пелин) - Германея (Сапарева баня)
в Сандански, ст."Спартак":
Малеш (Микрево) - Миньор 1919 (Перник)
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 1937 (Ихтиман)
Бенковски (Костинброд) - Миньор (Бобов дол)
Хебър (Пазарджик) - Места 2005 (Хаджидимово)
в Мировяне, ст."Димитър Пенев":
Нови Искър (Нови Искър) - Велбъжд (Кюстендил)
Беласица (Петрич) - Перун (Кресна)
Витоша (Долна Диканя) - Чепинец (Велинград)

II кръг

23 август 2009, неделя, 18:00 ч
Перун (Кресна) - Велбъжд (Кюстендил)
Места 2005 (Хаджидимово) - Нови Искър (Нови Искър)
Миньор (Бобов дол) - Хебър (Пазарджик)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Бенковски (Костинброд)
Миньор 1919 (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)
Германея (Сапарева баня) - Малеш (Микрево)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Левски 1923 (Елин Пелин)
в Ракитово, ст."9-ти септември":
Чепинец (Велинград) - Пирин 2002 (Разлог)
Бенковски (Пазарджик) - Пирин 2001 (Благоевград)
Бенковски (Пазарджик) - Витоша (Долна Диканя)
Беласица (Петрич) - Витоша (Бистрица)

III кръг

26 август 2009, сряда, 18:00 ч
Витоша (Бистрица) - Перун (Кресна)
Витоша (Долна Диканя) - Беласица (Петрич)
Пирин 2002 (Разлог) - Бенковски (Пазарджик)
Левски 1923 (Елин Пелин) - Чепинец (Велинград)
в Сандански, ст."Спартак":
Малеш (Микрево) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Сливнишки герой (Сливница) - Германея (Сапарева баня)
Бенковски (Костинброд) - Миньор 1919 (Перник)
Хебър (Пазарджик) - Ботев 1937 (Ихтиман)
в Мировяне, ст."Димитър Пенев":
Нови Искър (Нови Искър) - Миньор (Бобов дол)
Велбъжд (Кюстендил) - Места 2005 (Хаджидимово)


IV кръг

30 август 2009, неделя, 18:00 ч
Перун (Кресна) - Места 2005 (Хаджидимово) -
Миньор (Бобов дол) - Велбъжд (Кюстендил) -
Ботев 1937 (Ихтиман) - Нови Искър (Нови Искър) -
Миньор 1919 (Перник) - Хебър (Пазарджик) -
Германея (Сапарева баня) - Бенковски (Костинброд) -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Сливнишки герой (Сливн.) -
в Ракитово, ст."9-ти септември":
Чепинец (Велинград) - Малеш (Микрево) -
Бенковски (Пазарджик) - Левски 1923 (Елин Пелин) -
Беласица (Петрич) - Пирин 2002 (Разлог) -
Витоша (Бистрица) - Витоша (Долна Диканя) -

V кръг

6 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Витоша (Долна Диканя) - Перун (Кресна)
Пирин 2002 (Разлог) - Витоша (Бистрица)
Левски 1923 (Елин Пелин) - Беласица (Петрич)
в Сандански, ст."Спартак":
Малеш (Микрево) - Бенковски (Пазарджик)
Сливнишки герой (Сливница) - Чепинец (Велинград)
Бенковски (Костинброд) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Хебър (Пазарджик) - Германея (Сапарева баня)
в Мировяне, ст."Димитър Пенев":
Нови Искър (Нови Искър) - Миньор 1919 (Перник)
Велбъжд (Кюстендил) - Ботев 1937 (Ихтиман)
Места 2005 (Хаджидимово) - Миньор (Бобов дол)

VI кръг

13 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Перун (Кресна) - Миньор (Бобов дол)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Места 2005 (Хаджидимово)
Миньор 1919 (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)
Германея (Сапарева баня) - Нови Искър (Нови Искър)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Хебър (Пазарджик)
в Ракитово, ст."9-ти септември":
Чепинец (Велинград) - Бенковски (Костинброд)
Бенковски (Пазарджик) - Сливнишки герой (Сливница)
Беласица (Петрич) - Малеш (Микрево)
Витоша (Бистрица) - Левски 1923 (Елин Пелин)
Витоша (Долна Диканя) - Пирин 2002 (Разлог)

VII кръг

16 септември 2009, сряда, 17:00 ч
Пирин 2002 (Разлог) - Перун (Кресна)
Левски 1923 (Елин Пелин) - Витоша (Долна Диканя)
в Сандански, ст."Спартак":
Малеш (Микрево) - Витоша (Бистрица)
Сливнишки герой (Сливница) - Беласица (Петрич)
Бенковски (Костинброд) - Бенковски (Пазарджик)
Хебър (Пазарджик) - Чепинец (Велинград)
в Мировяне, ст."Димитър Пенев":
Нови Искър (Нови Искър) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Велбъжд (Кюстендил) - Германея (Сапарева баня)
Места 2005 (Хаджидимово) - Миньор 1919 (Перник)
Миньор (Бобов дол) - Ботев 1937 (Ихтиман)

VIII кръг

20 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Перун (Кресна) - Ботев 1937 (Ихтиман)
Миньор 1919 (Перник) - Миньор (Бобов дол)
Германея (Сапарева баня) - Места 2005 (Хаджидимово)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Велбъжд (Кюстендил)
в Ракитово, ст."9-ти септември":
Чепинец (Велинград) - Нови Искър (Нови Искър)
Бенковски (Пазарджик) - Хебър (Пазарджик)
Беласица (Петрич) - Бенковски (Костинброд)
Витоша (Бистрица) - Сливнишки герой (Сливница)
Витоша (Долна Диканя) - Малеш (Микрево)
Пирин 2002 (Разлог) - Левски 1923 (Елин Пелин)

IX кръг
27 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Левски 1923 (Елин Пелин) - Перун (Кресна)
в Сандански, ст."Спартак":
Малеш (Микрево) - Пирин 2002 (Разлог)
Сливнишки герой (Сливница) - Витоша (Долна Диканя)
Бенковски (Костинброд) - Витоша (Бистрица)
Хебър (Пазарджик) - Беласица (Петрич)
в Мировяне, ст."Димитър Пенев":
Нови Искър (Нови Искър) - Бенковски (Пазарджик)
Велбъжд (Кюстендил) - Чепинец (Велинград)
Места 2005 (Хаджидимово) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Миньор (Бобов дол) - Германея (Сапарева баня)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Миньор 1919 (Перник)

X кръг

4 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Перун (Кресна) - Миньор 1919 (Перник)
Германея (Сапарева баня) - Ботев 1937 (Ихтиман)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор (Бобов дол)
в Ракитово, ст."9-ти септември":
Чепинец (Велинград) - Места 2005 (Хаджидимово)
Бенковски (Пазарджик) - Велбъжд (Кюстендил)
Беласица (Петрич) - Нови Искър (Нови Искър)
Витоша (Бистрица) - Хебър (Пазарджик)
Витоша (Долна Диканя) - Бенковски (Костинброд)
Пирин 2002 (Разлог) - Сливнишки герой (Сливница)
Левски 1923 (Елин Пелин) - Малеш (Микрево)

XI кръг

7 октомври 2009, сряда, 16:00 ч
в Сандански, ст."Спартак":
Малеш (Микрево) - Перун (Кресна)
Сливнишки герой (Сливница) - Левски 1923 (Елин Пелин)
Бенковски (Костинброд) - Пирин 2002 (Разлог)
Хебър (Пазарджик) - Витоша (Долна Диканя)
в Мировяне, ст."Димитър Пенев":
Нови Искър (Нови Искър) - Витоша (Бистрица)
Велбъжд (Кюстендил) - Беласица (Петрич)
Места 2005 (Хаджидимово) - Бенковски (Пазарджик)
Миньор (Бобов дол) - Чепинец (Велинград)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Миньор 1919 (Перник) - Германея (Сапарева баня)

XII кръг

11 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Перун (Кресна) - Германея (Сапарева баня)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор 1919 (Перник)
в Ракитово, ст."9-ти септември":
Чепинец (Велинград) - Ботев 1937 (Ихтиман)
Бенковски (Пазарджик) - Миньор (Бобов дол)
Беласица (Петрич) - Места 2005 (Хаджидимово)
Витоша (Бистрица) - Велбъжд (Кюстендил)
Витоша (Долна Диканя) - Нови Искър (Нови Искър)
Пирин 2002 (Разлог) - Хебър (Пазарджик)
Левски 1923 (Елин Пелин) - Бенковски (Костинброд)
в Сандански, ст."Спартак":
Малеш (Микрево) - Сливнишки герой (Сливница)

XIII кръг

18 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Сливнишки герой (Сливница) - Перун (Кресна)
Бенковски (Костинброд) - Малеш (Микрево)
Хебър (Пазарджик) - Левски 1923 (Елин Пелин)
в Мировяне, ст."Димитър Пенев":
Нови Искър (Нови Искър) - Пирин 2002 (Разлог)
Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Долна Диканя)
Места 2005 (Хаджидимово) - Витоша (Бистрица)
Миньор (Бобов дол) - Беласица (Петрич)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Бенковски (Пазарджик)
Миньор 1919 (Перник) - Чепинец (Велинград)
Германея (Сапарева баня) - Струмска слава 1927 (Радомир)

XIV кръг
25 октомври 2009, неделя, 14:00 ч
Перун (Кресна) - Струмска слава 1927 (Радомир)
в Ракитово, ст."9-ти септември":
Чепинец (Велинград) - Германея (Сапарева баня)
Бенковски (Пазарджик) - Миньор 1919 (Перник)
Беласица (Петрич) - Ботев 1937 (Ихтиман)
Витоша (Бистрица) - Миньор (Бобов дол)
Витоша (Долна Диканя) - Места 2005 (Хаджидимово)
Пирин 2002 (Разлог) - Велбъжд (Кюстендил)
Левски 1923 (Елин Пелин) - Нови Искър (Нови Искър)
в Сандански, ст."Спартак":
Малеш (Микрево) - Хебър (Пазарджик)
Сливнишки герой (Сливница) - Бенковски (Костинброд)

XV кръг

1 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Бенковски (Костинброд) - Перун (Кресна)
Хебър (Пазарджик) - Сливнишки герой (Сливница)
в Мировяне, ст."Димитър Пенев":
Нови Искър (Нови Искър) - Малеш (Микрево)
Велбъжд (Кюстендил) - Левски 1923 (Елин Пелин)
Места 2005 (Хаджидимово) - Пирин 2002 (Разлог)
Миньор (Бобов дол) - Витоша (Долна Диканя)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Витоша (Бистрица)
Миньор 1919 (Перник) - Беласица (Петрич)
Германея (Сапарева баня) - Бенковски (Пазарджик)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Чепинец (Велинград)

XVI кръг

8 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Перун (Кресна) - Чепинец (Велинград)
Бенковски (Пазарджик) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Беласица (Петрич) - Германея (Сапарева баня)
Витоша (Бистрица) - Миньор 1919 (Перник)
Витоша (Долна Диканя) - Ботев 1937 (Ихтиман)
Пирин 2002 (Разлог) - Миньор (Бобов дол)
Левски 1923 (Елин Пелин) - Места 2005 (Хаджидимово)
в Сандански, ст."Спартак":
Малеш (Микрево) - Велбъжд (Кюстендил)
Сливнишки герой (Сливница) - Нови Искър (Нови Искър)
Бенковски (Костинброд) - Хебър (Пазарджик)

XVII кръг

15 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Хебър (Пазарджик) - Перун (Кресна)
в Мировяне, ст."Димитър Пенев":
Нови Искър (Нови Искър) - Бенковски (Костинброд)
Велбъжд (Кюстендил) - Сливнишки герой (Сливница)
Места 2005 (Хаджидимово) - Малеш (Микрево)
Миньор (Бобов дол) - Левски 1923 (Елин Пелин)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Пирин 2002 (Разлог)
Миньор 1919 (Перник) - Витоша (Долна Диканя)
Германея (Сапарева баня) - Витоша (Бистрица)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Беласица (Петрич)
в Ракитово, ст."9-ти септември":
Чепинец (Велинград) - Бенковски (Пазарджик)

XVIII кръг

22 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Перун (Кресна) - Бенковски (Пазарджик)
Беласица (Петрич) - Чепинец (Велинград)
Витоша (Бистрица) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Витоша (Долна Диканя) - Германея (Сапарева баня)
Пирин 2002 (Разлог) - Миньор 1919 (Перник)
Левски 1923 (Елин Пелин) - Ботев 1937 (Ихтиман)
в Сандански, ст."Спартак":
Малеш (Микрево) - Миньор (Бобов дол)
Сливнишки герой (Сливница) - Места 2005 (Хаджидимово)
Бенковски (Костинброд) - Велбъжд (Кюстендил)
Хебър (Пазарджик) - Нови Искър (Нови Искър)

XIX кръг

29 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
в Мировяне, ст."Димитър Пенев":
Нови Искър (Нови Искър) - Перун (Кресна)
Велбъжд (Кюстендил) - Хебър (Пазарджик)
Места 2005 (Хаджидимово) - Бенковски (Костинброд)
Миньор (Бобов дол) - Сливнишки герой (Сливница)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Малеш (Микрево)
Миньор 1919 (Перник) - Левски 1923 (Елин Пелин)
Германея (Сапарева баня) - Пирин 2002 (Разлог)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша (Долна Диканя)
в Ракитово, ст."9-ти септември":
Чепинец (Велинград) - Витоша (Бистрица)
Бенковски (Пазарджик) - Беласица (Петрич)

XX кръг

пролет 2010
Перун (Кресна) - Беласица (Петрич)
Бенковски (Пазарджик) - Витоша (Бистрица)
Чепинец (Велинград) - Витоша (Долна Диканя)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин 2002 (Разлог)
Германея (Сапарева баня) - Левски 1923 (Елин Пелин)
Миньор 1919 (Перник) - Малеш (Микрево)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Сливнишки герой (Сливница)
Миньор (Бобов дол) - Бенковски (Костинброд)
Места 2005 (Хаджидимово) - Хебър (Пазарджик)
Велбъжд (Кюстендил) - Нови Искър (Нови Искър)

XXI кръг

Велбъжд (Кюстендил) - Перун (Кресна)
Нови Искър (Нови Искър) - Места 2005 (Хаджидимово)
Хебър (Пазарджик) - Миньор (Бобов дол)
Бенковски (Костинброд) - Ботев 1937 (Ихтиман)
Сливнишки герой (Сливница) - Миньор 1919 (Перник)
Малеш (Микрево) - Германея (Сапарева баня)
Левски 1923 (Елин Пелин) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Пирин 2002 (Разлог) - Чепинец (Велинград)
Витоша (Долна Диканя) - Бенковски (Пазарджик)
Витоша (Бистрица) - Беласица (Петрич)

XXII кръг

Перун (Кресна) - Витоша (Бистрица)
Беласица (Петрич) - Витоша (Долна Диканя)
Бенковски (Пазарджик) - Пирин 2002 (Разлог)
Чепинец (Велинград) - Левски 1923 (Елин Пелин)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Малеш (Микрево)
Германея (Сапарева баня) - Сливнишки герой (Сливница)
Миньор 1919 (Перник) - Бенковски (Костинброд)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Хебър (Пазарджик)
Миньор (Бобов дол) - Нови Искър (Нови Искър)
Места 2005 (Хаджидимово) - Велбъжд (Кюстендил)

XXIII кръг

Места 2005 (Хаджидимово) - Перун (Кресна)
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор (Бобов дол)
Нови Искър (Нови Искър) - Ботев 1937 (Ихтиман)
Хебър (Пазарджик) - Миньор 1919 (Перник)
Бенковски (Костинброд) - Германея (Сапарева баня)
Сливнишки герой (Сливница) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Малеш (Микрево) - Чепинец (Велинград)
Левски 1923 (Елин Пелин) - Бенковски (Пазарджик)
Пирин 2002 (Разлог) - Беласица (Петрич)
Витоша (Долна Диканя) - Витоша (Бистрица)

XXIV кръг

Перун (Кресна) - Витоша (Долна Диканя)
Витоша (Бистрица) - Пирин 2002 (Разлог)
Беласица (Петрич) - Левски 1923 (Елин Пелин)
Бенковски (Пазарджик) - Малеш (Микрево)
Чепинец (Велинград) - Сливнишки герой (Сливница)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Бенковски (Костинброд)
Германея (Сапарева баня) - Хебър (Пазарджик)
Миньор 1919 (Перник) - Нови Искър (Нови Искър)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Велбъжд (Кюстендил)
Миньор (Бобов дол) - Места 2005 (Хаджидимово)

XXV кръг

Миньор (Бобов дол) - Перун (Кресна)
Места 2005 (Хаджидимово) - Ботев 1937 (Ихтиман)
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор 1919 (Перник)
Нови Искър (Нови Искър) - Германея (Сапарева баня)
Хебър (Пазарджик) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Бенковски (Костинброд) - Чепинец (Велинград)
Сливнишки герой (Сливница) - Бенковски (Пазарджик)
Малеш (Микрево) - Беласица (Петрич)
Левски 1923 (Елин Пелин) - Витоша (Бистрица)
Пирин 2002 (Разлог) - Витоша (Долна Диканя)

XXVI кръг

Перун (Кресна) - Пирин 2002 (Разлог)
Витоша (Долна Диканя) - Левски 1923 (Елин Пелин)
Витоша (Бистрица) - Малеш (Микрево)
Беласица (Петрич) - Сливнишки герой (Сливница)
Бенковски (Пазарджик) - Бенковски (Костинброд)
Чепинец (Велинград) - Хебър (Пазарджик)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Нови Искър (Нови Искър)
Германея (Сапарева баня) - Велбъжд (Кюстендил)
Миньор 1919 (Перник) - Места 2005 (Хаджидимово)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Миньор (Бобов дол)

XXVII кръг

Ботев 1937 (Ихтиман) - Перун (Кресна)
Миньор (Бобов дол) - Миньор 1919 (Перник)
Места 2005 (Хаджидимово) - Германея (Сапарева баня)
Велбъжд (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Нови Искър (Нови Искър) - Чепинец (Велинград)
Хебър (Пазарджик) - Бенковски (Пазарджик)
Бенковски (Костинброд) - Беласица (Петрич)
Сливнишки герой (Сливница) - Витоша (Бистрица)
Малеш (Микрево) - Витоша (Долна Диканя)
Левски 1923 (Елин Пелин) - Пирин 2002 (Разлог)

XXVIII кръг

Перун (Кресна) - Левски 1923 (Елин Пелин)
Пирин 2002 (Разлог) - Малеш (Микрево)
Витоша (Долна Диканя) - Сливнишки герой (Сливница)
Витоша (Бистрица) - Бенковски (Костинброд)
Беласица (Петрич) - Хебър (Пазарджик)
Бенковски (Пазарджик) - Нови Искър (Нови Искър)
Чепинец (Велинград) - Велбъжд (Кюстендил)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Места 2005 (Хаджидимово)
Германея (Сапарева баня) - Миньор (Бобов дол)
Миньор 1919 (Перник) - Ботев 1937 (Ихтиман)

XXIX кръг

Миньор 1919 (Перник) - Перун (Кресна)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Германея (Сапарева баня)
Миньор (Бобов дол) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Места 2005 (Хаджидимово) - Чепинец (Велинград)
Велбъжд (Кюстендил) - Бенковски (Пазарджик)
Нови Искър (Нови Искър) - Беласица (Петрич)
Хебър (Пазарджик) - Витоша (Бистрица)
Бенковски (Костинброд) - Витоша (Долна Диканя)
Сливнишки герой (Сливница) - Пирин 2002 (Разлог)
Малеш (Микрево) - Левски 1923 (Елин Пелин)

XXX кръг

Перун (Кресна) - Малеш (Микрево)
Левски 1923 (Елин Пелин) - Сливнишки герой (Сливница)
Пирин 2002 (Разлог) - Бенковски (Костинброд)
Витоша (Долна Диканя) - Хебър (Пазарджик)
Витоша (Бистрица) - Нови Искър (Нови Искър)
Беласица (Петрич) - Велбъжд (Кюстендил)
Бенковски (Пазарджик) - Места 2005 (Хаджидимово)
Чепинец (Велинград) - Миньор (Бобов дол)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев 1937 (Ихтиман)
Германея (Сапарева баня) - Миньор 1919 (Перник)

XXXI кръг

Германея (Сапарева баня) - Перун (Кресна)
Миньор 1919 (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Чепинец (Велинград)
Миньор (Бобов дол) - Бенковски (Пазарджик)
Места 2005 (Хаджидимово) - Беласица (Петрич)
Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Бистрица)
Нови Искър (Нови Искър) - Витоша (Долна Диканя)
Хебър (Пазарджик) - Пирин 2002 (Разлог)
Бенковски (Костинброд) - Левски 1923 (Елин Пелин)
Сливнишки герой (Сливница) - Малеш (Микрево)

XXXII кръг

Перун (Кресна) - Сливнишки герой (Сливница)
Малеш (Микрево) - Бенковски (Костинброд)
Левски 1923 (Елин Пелин) - Хебър (Пазарджик)
Пирин 2002 (Разлог) - Нови Искър (Нови Искър)
Витоша (Долна Диканя) - Велбъжд (Кюстендил)
Витоша (Бистрица) - Места 2005 (Хаджидимово)
Беласица (Петрич) - Миньор (Бобов дол)
Бенковски (Пазарджик) - Ботев 1937 (Ихтиман)
Чепинец (Велинград) - Миньор 1919 (Перник)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Германея (Сапарева баня)

XXXIII кръг

Струмска слава 1927 (Радомир) - Перун (Кресна)
Германея (Сапарева баня) - Чепинец (Велинград)
Миньор 1919 (Перник) - Бенковски (Пазарджик)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Беласица (Петрич)
Миньор (Бобов дол) - Витоша (Бистрица)
Места 2005 (Хаджидимово) - Витоша (Долна Диканя)
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин 2002 (Разлог)
Нови Искър (Нови Искър) - Левски 1923 (Елин Пелин)
Хебър (Пазарджик) - Малеш (Микрево)
Бенковски (Костинброд) - Сливнишки герой (Сливница)

XXXIV кръг

Перун (Кресна) - Бенковски (Костинброд)
Сливнишки герой (Сливница) - Хебър (Пазарджик)
Малеш (Микрево) - Нови Искър (Нови Искър)
Левски 1923 (Елин Пелин) - Велбъжд (Кюстендил)
Пирин 2002 (Разлог) - Места 2005 (Хаджидимово)
Витоша (Долна Диканя) - Миньор (Бобов дол)
Витоша (Бистрица) - Ботев 1937 (Ихтиман)
Беласица (Петрич) - Миньор 1919 (Перник)
Бенковски (Пазарджик) - Германея (Сапарева баня)
Чепинец (Велинград) - Струмска слава 1927 (Радомир)

XXXV кръг

Чепинец (Велинград) - Перун (Кресна)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Бенковски (Пазарджик)
Германея (Сапарева баня) - Беласица (Петрич)
Миньор 1919 (Перник) - Витоша (Бистрица)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Витоша (Долна Диканя)
Миньор (Бобов дол) - Пирин 2002 (Разлог)
Места 2005 (Хаджидимово) - Левски 1923 (Елин Пелин)
Велбъжд (Кюстендил) - Малеш (Микрево)
Нови Искър (Нови Искър) - Сливнишки герой (Сливница)
Хебър (Пазарджик) - Бенковски (Костинброд)

XXXVI кръг

Перун (Кресна) - Хебър (Пазарджик)
Бенковски (Костинброд) - Нови Искър (Нови Искър)
Сливнишки герой (Сливница) - Велбъжд (Кюстендил)
Малеш (Микрево) - Места 2005 (Хаджидимово)
Левски 1923 (Елин Пелин) - Миньор (Бобов дол)
Пирин 2002 (Разлог) - Ботев 1937 (Ихтиман)
Витоша (Долна Диканя) - Миньор 1919 (Перник)
Витоша (Бистрица) - Германея (Сапарева баня)
Беласица (Петрич) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Бенковски (Пазарджик) - Чепинец (Велинград)

XXXVII кръг

Бенковски (Пазарджик) - Перун (Кресна)
Чепинец (Велинград) - Беласица (Петрич)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша (Бистрица)
Германея (Сапарева баня) - Витоша (Долна Диканя)
Миньор 1919 (Перник) - Пирин 2002 (Разлог)
Ботев 1937 (Ихтиман) - Левски 1923 (Елин Пелин)
Миньор (Бобов дол) - Малеш (Микрево)
Места 2005 (Хаджидимово) - Сливнишки герой (Сливница)
Велбъжд (Кюстендил) - Бенковски (Костинброд)
Нови Искър (Нови Искър) - Хебър (Пазарджик)

XXXVIII кръг

Перун (Кресна) - Нови Искър (Нови Искър)
Хебър (Пазарджик) - Велбъжд (Кюстендил)
Бенковски (Костинброд) - Места 2005 (Хаджидимово)
Сливнишки герой (Сливница) - Миньор (Бобов дол)
Малеш (Микрево) - Ботев 1937 (Ихтиман)
Левски 1923 (Елин Пелин) - Миньор 1919 (Перник)
Пирин 2002 (Разлог) - Германея (Сапарева баня)
Витоша (Долна Диканя) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Витоша (Бистрица) - Чепинец (Велинград)
Беласица (Петрич) - Бенковски (Пазарджик)