Дублиращ отбор

Изберете сезон:


Югозападна Трета лига

Кръг: 1, 7 август 2021, 18:00 часа

Хебър 1918 II (Пазарджик)
2:2
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

Югозападна Трета лига

Кръг: 2, 14 август 2021, 18:00 часа

Сливнишки герой (Сливница)
4:0
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 3, 18 август 2021, 18:00 часа

Хебър 1918 II (Пазарджик)
Оборище (Панагюрище)

Югозападна Трета лига

Кръг: 3, 25 август 2021, 18:00 часа

Хебър 1918 II (Пазарджик)
0:2
(0:2)
Оборище (Панагюрище)

Югозападна Трета лига

Кръг: 4, 21 август 2021, 18:00 часа

Левски (Чепинци)
1:2
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 5, 29 август 2021, 18:00 часа

Хебър 1918 II (Пазарджик)
2:2
(2:2)
Пирин II (Благоевград)

Югозападна Трета лига

Кръг: 6, 4 септември 2021, 17:00 часа

Хебър 1918 II (Пазарджик)
0:1
Чавдар (Етрополе)

Югозападна Трета лига

Кръг: 7, 11 септември 2021, 17:00 часа

Гранит (Владая)
0:0
(0:0)
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 8, 17 септември 2021, 17:00 часа

Хебър 1918 II (Пазарджик)
2:1
(2:0)
Беласица (Петрич)

Югозападна Трета лига

Кръг: 9, 25 септември 2021, 17:00 часа

Балкан 1929 (Ботевград)
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 10, 2 октомври 2021, 16:00 часа

Хебър 1918 II (Пазарджик)
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

Югозападна Трета лига

Кръг: 11, 6 октомври 2021, 16:00 часа

Пирин 1941 (Разлог)
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 12, 9 октомври 2021, 16:00 часа

Хебър 1918 II (Пазарджик)
Септември II (София)

Югозападна Трета лига

Кръг: 13, 16 октомври 2021, 16:00 часа

Пирин 1912 (Гоце Делчев)
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 14, 23 октомври 2021, 16:00 часа

Хебър 1918 II (Пазарджик)
Вихрен (Сандански)

Югозападна Трета лига

Кръг: 15, 30 октомври 2021, 16:00 часа

Кюстендил (Кюстендил)
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 16, 6 ноември 2021, 14:00 часа

Хебър 1918 II (Пазарджик)
Ботев 1937 (Ихтиман)

Югозападна Трета лига

Кръг: 17, 13 ноември 2021, 14:00 часа

Рилски спортист 2011 (Самоков)
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 18, 20 ноември 2021, 14:00 часа

Хебър 1918 II (Пазарджик)
Банско тийм (Банско)

Югозападна Трета лига

Кръг: 19, 27 ноември 2021, 14:00 часа

Надежда (Доброславци)
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 20

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 21

Хебър 1918 II (Пазарджик)
Сливнишки герой (Сливница)

Югозападна Трета лига

Кръг: 22

Оборище (Панагюрище)
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 23

Хебър 1918 II (Пазарджик)
Левски (Чепинци)

Югозападна Трета лига

Кръг: 24

Пирин II (Благоевград)
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 25

Чавдар (Етрополе)
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 26

Хебър 1918 II (Пазарджик)
Гранит (Владая)

Югозападна Трета лига

Кръг: 27

Беласица (Петрич)
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 28

Хебър 1918 II (Пазарджик)
Балкан 1929 (Ботевград)

Югозападна Трета лига

Кръг: 29

Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 30

Хебър 1918 II (Пазарджик)
Пирин 1941 (Разлог)

Югозападна Трета лига

Кръг: 31

Септември II (София)
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 32

Хебър 1918 II (Пазарджик)
Пирин 1912 (Гоце Делчев)

Югозападна Трета лига

Кръг: 33

Вихрен (Сандански)
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 34

Хебър 1918 II (Пазарджик)
Кюстендил (Кюстендил)

Югозападна Трета лига

Кръг: 35

Ботев 1937 (Ихтиман)
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 36

Хебър 1918 II (Пазарджик)
Рилски спортист 2011 (Самоков)

Югозападна Трета лига

Кръг: 37

Банско тийм (Банско)
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 38

Хебър 1918 II (Пазарджик)
Надежда (Доброславци)

Забележка: В скоби е даден резултатът от първото полувреме.