Дублиращ отбор

Изберете сезон:


Югозападна Трета лига

Кръг: 1, 5 август 2023, 18:00 часа

Хебър 1918 II (Пазарджик)
2:1
Славия 1913 II (София)

Югозападна Трета лига

Кръг: 2, 12 август 2023, 18:00 часа

ЦСКА II (София)
3:1
(3:0)
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 3, 16 август 2023, 18:00 часа

Хебър 1918 II (Пазарджик)
4:0
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

Югозападна Трета лига

Кръг: 4, 19 август 2023, 18:00 часа

ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)
1:2
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 5, 26 август 2023, 18:00 часа

Хебър 1918 II (Пазарджик)
0:1
Левски II (София)

Югозападна Трета лига

Кръг: 6, 2 септември 2023, 17:00 часа

Балкан 1929 (Ботевград)
2:1
(0:0)
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 7, 6 септември 2023, 17:00 часа

Хебър 1918 II (Пазарджик)
ФК ЦСКА 1948 III (София)

Югозападна Трета лига

Кръг: 7, 8 ноември 2023, 14:00 часа

Хебър 1918 II (Пазарджик)
3:1
(1:0)
ФК ЦСКА 1948 III (София)

Югозападна Трета лига

Кръг: 8, 9 септември 2023, 17:00 часа

Сливнишки герой (Сливница)
2:0
(1:0)
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 9, 16 септември 2023, 17:00 часа

Хебър 1918 II (Пазарджик)
1:0
Септември II (София)

Югозападна Трета лига

Кръг: 10, 23 септември 2023, 17:00 часа

Миньор (Перник)
3:1
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 11, 30 септември 2023, 17:00 часа

Хебър 1918 II (Пазарджик)
0:0
(0:0)
Септември (Симитли)

Югозападна Трета лига

Кръг: 12, 7 октомври 2023, 16:00 часа

Кюстендил (Кюстендил)
0:0
(0:0)
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 13, 14 октомври 2023, 16:00 часа

Хебър 1918 II (Пазарджик)
1:3
Банско тийм (Банско)

Югозападна Трета лига

Кръг: 14, 21 октомври 2023, 16:00 часа

Ботев 1937 (Ихтиман)
2:1
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 15, 27 октомври 2023, 16:00 часа

Хебър 1918 II (Пазарджик)
0:1
(0:0)
Рилски спортист 2011 (Самоков)

Югозападна Трета лига

Кръг: 16, 3 ноември 2023, 14:00 часа

Чавдар (Етрополе)
1:0
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 17, 11 ноември 2023, 14:00 часа

Хебър 1918 II (Пазарджик)
0:2
(0:1)
Вихрен (Сандански)

Югозападна Трета лига

Кръг: 18, 18 ноември 2023, 14:00 часа

Хебър 1918 II (Пазарджик)
4:1
Пирин 1941 (Разлог)

Югозападна Трета лига

Кръг: 19, 25 ноември 2023, 14:00 часа

Оборище (Панагюрище)
0:3
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 20, 18 февруари 2024, 14:00 часа

Славия 1913 II (София)
2:0
(1:0)
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 21, 24 февруари 2024, 14:00 часа

Хебър 1918 II (Пазарджик)
ЦСКА II (София)

Югозападна Трета лига

Кръг: 22, 2 март 2024, 15:00 часа

Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 23, 6 март 2024, 15:00 часа

Хебър 1918 II (Пазарджик)
ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)

Югозападна Трета лига

Кръг: 24, 9 март 2024, 15:00 часа

Левски II (София)
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 25, 16 март 2024, 15:00 часа

Хебър 1918 II (Пазарджик)
Балкан 1929 (Ботевград)

Югозападна Трета лига

Кръг: 26, 23 март 2024, 15:00 часа

ФК ЦСКА 1948 III (София)
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 27, 30 март 2024, 15:00 часа

Хебър 1918 II (Пазарджик)
Сливнишки герой (Сливница)

Югозападна Трета лига

Кръг: 28, 6 април 2024, 16:00 часа

Септември II (София)
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 29, 13 април 2024, 16:00 часа

Хебър 1918 II (Пазарджик)
Миньор (Перник)

Югозападна Трета лига

Кръг: 30, 20 април 2024, 16:00 часа

Септември (Симитли)
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 31, 27 април 2024, 16:00 часа

Хебър 1918 II (Пазарджик)
Кюстендил (Кюстендил)

Югозападна Трета лига

Кръг: 32, 1 май 2024, 18:00 часа

Банско тийм (Банско)
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 33, 8 май 2024, 18:00 часа

Хебър 1918 II (Пазарджик)
Ботев 1937 (Ихтиман)

Югозападна Трета лига

Кръг: 34, 11 май 2024, 18:00 часа

Рилски спортист 2011 (Самоков)
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 35, 18 май 2024, 18:00 часа

Хебър 1918 II (Пазарджик)
Чавдар (Етрополе)

Югозападна Трета лига

Кръг: 36, 25 май 2024, 18:00 часа

Вихрен (Сандански)
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 37, 1 юни 2024, 18:00 часа

Пирин 1941 (Разлог)
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Югозападна Трета лига

Кръг: 38, 8 юни 2024, 18:00 часа

Хебър 1918 II (Пазарджик)
Оборище (Панагюрище)

Приятелски срещи: Лято-есен

8 юли 2023, 18:00 часа

Хебър 1918 II (Пазарджик)
0:0
(0:0)
Спартак 1947 (Пловдив)

Приятелски срещи: Лято-есен

15 юли 2023, 09:30 часа

Хебър 1918 II (Пазарджик)
4:1
(2:0)
Сокол (Марково)

Приятелски срещи: Лято-есен

19 юли 2023, 18:30 часа

ЦСКА II (София)
2:1
(1:1)
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Приятелски срещи: Лято-есен

22 юли 2023, 09:30 часа

Миньор (Перник)
2:0
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Приятелски срещи: Лято-есен

26 юли 2023, 19:00 часа

Асеновец 2005 (Асеновград)
1:2
(1:0)
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Приятелски срещи: Лято-есен

29 юли 2023, 18:30 часа

Гигант (Съединение)
3:1
(1:1)
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Приятелски срещи: Зима-пролет

Кръг: 1, 20 януари 2024, 14:00 часа

Секирово (кв.Секирово, Раковски)
Хебър 1918 II (Пазарджик)

Приятелски срещи: Зима-пролет

Кръг: 1, 27 януари 2024, 12:30 часа

Хебър 1918 II (Пазарджик)
0:1
(0:0)
ЦСКА II (София)

Приятелски срещи: Зима-пролет

Кръг: 1, 3 февруари 2024, 12:00 часа

Хебър 1918 II (Пазарджик)
2:2
(0:1)
Родопа Смолян (Смолян)

Приятелски срещи: Зима-пролет

Кръг: 1, 10 февруари 2024, 14:00 часа

Хебър 1918 II (Пазарджик)
0:4
(0:0)
Ботев II (Пловдив)

Забележка: В скоби е даден резултатът от първото полувреме.