Изтеглиха жребия за Втора лига

Хебър ще стартира кампанията си в професионалната Втора лига с домакински мач срещу другия новак в групата Спартак (Плевен).

Церемонията по теглене на жребия се състоя в Амфитеатралната зала на Национална футболна база “Бояна” в присъствието на представители от всички клубове на Втора професионална лига. Верея, чието бъдеще във втория ешелон все още не е ясно, на този етап участва в жребия, като тепърва се очаква решение на БФС относно статута на старозагорския клуб.

На 99% мачът със Спартак ще се играе на стадион “Христо Гюлеметов – Бонбона” в Брацигово, където Хебър ще посрещне всичките си гостуващи съперници до завършване на ремонта на стадион “Георги Бенковски” в Пазарджик.

Преди тегленето на жребия бе и представянето на официалната топка за новото първенство във Втора лига.

Клубовете от “Б” групата ще се радват на достойнствата на топката Nike Merlin. Още днес всички отбори ще получат от БФС по 20 безплатни топки.

Николай Митов: Нормален жребий, първо да се подготвим.

Старши треньорът на Хебър Николай Митов определи като нормален изтегления жребий.

Така или иначе трябва да срещнем всички отбори от групата. От тази гледна точка приемам чопа като напълно нормален и рутинен. Първата ни задача е подготовката на отбора. До мача със Спартак ще изтече много вода. Има време, ще съберем информация за тях и ще ги разузнаем детайлно. Преди това обаче най-важното е да се подготвим на ниво, тъй като ни чака дълъг маратон от мачове. Започваме подготвителния цикъл с осем нови футболисти, което хич не е малко.

Хебър ще изиграе първите си две гостувания от стартиращия на 20 юли шампионат край морето.

След като посрещнат Спартак (Плевен) в Брацигово на старта на първенството, хебърци ще имат още във втория кръг челен сблъсък с друг новак в групата – Спартак (Варна). Следва домакинство на Монтана и ново гостуване край черноморието – на Поморие в четвъртия кръг. В първия дял от шампионата пазарджиклии ще имат и две поредни домакинства – на Пирин (Благоевград) в XIII кръг и на ЦСКА 1948 в XIV кръг. Ако ремонтът на стадион „Георги Бенковски” приключи по график, Хебър ще посрещне тези два отбора в Пазарджик.

Програма за есенния полусезон

                           I кръг

20 юли 2019 г., събота:
Верея (Стара Загора) - Пирин (Благоевград)                 - 
Септември (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 
Литекс (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица)               - 
Черноморец (Балчик) - Поморие (Поморие)                    - 
Кариана (Ерден) - Монтана 1921 (Монтана)                   - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Спартак 1918 (Варна)            - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак (Плевен)                  - 
ФК ЦСКА 1948 (София) - Локомотив София 1929 (София)        - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Ботев (Гълъбово)             - 

                           II кръг

Пирин (Благоевград) - Ботев (Гълъбово)                     - 
Локомотив Сф 1929 (София) - Лудогорец 1945 II (Разград)    - 
Спартак (Плевен) - ФК ЦСКА 1948 (София)                    - 
Спартак 1918 (Варна) - Хебър 1918 (Пазарджик)              - 
Монтана 1921 (Монтана) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          - 
Поморие (Поморие) - Кариана (Ерден)                        - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Черноморец (Балчик)          - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Литекс (Ловеч)             - 
Верея (Стара Загора) - Септември (София)                   - 

                           III кръг

Септември (София) - Пирин (Благоевград)                    - 
Литекс (Ловеч) - Верея (Стара Загора)                      - 
Черноморец (Балчик) - Струмска слава 1927 (Радомир)        - 
Кариана (Ерден) - Локомотив (Горна Оряховица)              - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Поморие (Поморие)               - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Монтана 1921 (Монтана)            - 
ФК ЦСКА 1948 (София) - Спартак 1918 (Варна)                - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Спартак (Плевен)             - 
Ботев (Гълъбово) - Локомотив София 1929 (София)            - 

                           IV кръг

Пирин (Благоевград) - Локомотив София 1929 (София)         - 
Спартак (Плевен) - Ботев (Гълъбово)                        - 
Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 II (Разград)         - 
Монтана 1921 (Монтана) - ФК ЦСКА 1948 (София)              - 
Поморие (Поморие) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Нефтохимик 1962 (Бургас)     - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Кариана (Ерден)            - 
Верея (Стара Загора) - Черноморец (Балчик)                 - 
Септември (София) - Литекс (Ловеч)                         - 

                           V кръг

Литекс (Ловеч) - Пирин (Благоевград)                       - 
Черноморец (Балчик) - Септември (София)                    - 
Кариана (Ерден) - Верея (Стара Загора)                     - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Струмска слава 1927 (Рад)       - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив (Горна Оряховица)       - 
ФК ЦСКА 1948 (София) - Поморие (Поморие)                   - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Монтана 1921 (Монтана)       - 
Ботев (Гълъбово) - Спартак 1918 (Варна)                    - 
Локомотив София 1929 (София) - Спартак (Плевен)            - 

                           VI кръг

Пирин (Благоевград) - Спартак (Плевен)                     - 
Спартак 1918 (Варна) - Локомотив София 1929 (София)        - 
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Гълъбово)                  - 
Поморие (Поморие) - Лудогорец 1945 II (Разград)            - 
Локомотив (Горна Оряховица) - ФК ЦСКА 1948 (София)         - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Хебър 1918 (Пазарджик)     - 
Верея (Стара Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            - 
Септември (София) - Кариана (Ерден)                        - 
Литекс (Ловеч) - Черноморец (Балчик)                       - 

                           VII кръг

Черноморец (Балчик) - Пирин (Благоевград)                  - 
Кариана (Ерден) - Литекс (Ловеч)                           - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Септември (София)               - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Верея (Стара Загора)              - 
ФК ЦСКА 1948 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)       - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Локомотив (Горна Оряховица)  - 
Ботев (Гълъбово) - Поморие (Поморие)                       - 
Локомотив София 1929 (София) - Монтана 1921 (Монтана)      - 
Спартак (Плевен) - Спартак 1918 (Варна)                    - 

                           VIII кръг

Пирин (Благоевград) - Спартак 1918 (Варна)                 - 
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак (Плевен)                  - 
Поморие (Поморие) - Локомотив София 1929 (София)           - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Гълъбово)             - 
Струмска слава 1927 (Рад) - Лудогорец 1945 II (Разград)    - 
Верея (Стара Загора) - ФК ЦСКА 1948 (София)                - 
Септември (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 - 
Литекс (Ловеч) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                  - 
Черноморец (Балчик) - Кариана (Ерден)                      - 

                           IX кръг

Кариана (Ерден) - Пирин (Благоевград)                      - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черноморец (Балчик)             - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Литекс (Ловеч)                    - 
ФК ЦСКА 1948 (София) - Септември (София)                   - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Верея (Стара Загора)         - 
Ботев (Гълъбово) - Струмска слава 1927 (Радомир)           - 
Локомотив Сф 1929 (София) - Локомотив (Горна Оряховица)    - 
Спартак (Плевен) - Поморие (Поморие)                       - 
Спартак 1918 (Варна) - Монтана 1921 (Монтана)              - 

                           X кръг

Пирин (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана)               - 
Поморие (Поморие) - Спартак 1918 (Варна)                   - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак (Плевен)             - 
Струмска слава 1927 (Рад) - Локомотив Сф 1929 (София)      - 
Верея (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)                    - 
Септември (София) - Лудогорец 1945 II (Разград)            - 
Литекс (Ловеч) - ФК ЦСКА 1948 (София)                      - 
Черноморец (Балчик) - Хебър 1918 (Пазарджик)               - 
Кариана (Ерден) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                 - 

                           XI кръг

Нефтохимик 1962 (Бургас) - Пирин (Благоевград)             - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Кариана (Ерден)                   - 
ФК ЦСКА 1948 (София) - Черноморец (Балчик)                 - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Литекс (Ловеч)               - 
Ботев (Гълъбово) - Септември (София)                       - 
Локомотив София 1929 (София) - Верея (Стара Загора)        - 
Спартак (Плевен) - Струмска слава 1927 (Радомир)           - 
Спартак 1918 (Варна) - Локомотив (Горна Оряховица)         - 
Монтана 1921 (Монтана) - Поморие (Поморие)                 - 

                           XII кръг

Пирин (Благоевград) - Поморие (Поморие)                    - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Монтана 1921 (Монтана)       - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Спартак 1918 (Варна)       - 
Верея (Стара Загора) - Спартак (Плевен)                    - 
Септември (София) - Локомотив София 1929 (София)           - 
Литекс (Ловеч) - Ботев (Гълъбово)                          - 
Черноморец (Балчик) - Лудогорец 1945 II (Разград)          - 
Кариана (Ерден) - ФК ЦСКА 1948 (София)                     - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Хебър 1918 (Пазарджик)          - 

                           XIII кръг

Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин (Благоевград)               - 
ФК ЦСКА 1948 (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Кариана (Ерден)              - 
Ботев (Гълъбово) - Черноморец (Балчик)                     - 
Локомотив София 1929 (София) - Литекс (Ловеч)              - 
Спартак (Плевен) - Септември (София)                       - 
Спартак 1918 (Варна) - Верея (Стара Загора)                - 
Монтана 1921 (Монтана) - Струмска слава 1927 (Радомир)     - 
Поморие (Поморие) - Локомотив (Горна Оряховица)            - 

                           XIV кръг

Пирин (Благоевград) - Локомотив (Горна Оряховица)          - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Поморие (Поморие)          - 
Верея (Стара Загора) - Монтана 1921 (Монтана)              - 
Септември (София) - Спартак 1918 (Варна)                   - 
Литекс (Ловеч) - Спартак (Плевен)                          - 
Черноморец (Балчик) - Локомотив София 1929 (София)         - 
Кариана (Ерден) - Ботев (Гълъбово)                         - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Лудогорец 1945 II (Разград)     - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - ФК ЦСКА 1948 (София)              - 

                           XV кръг

ФК ЦСКА 1948 (София) - Пирин (Благоевград)                 - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Хебър 1918 (Пазарджик)       - 
Ботев (Гълъбово) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                - 
Локомотив София 1929 (София) - Кариана (Ерден)             - 
Спартак (Плевен) - Черноморец (Балчик)                     - 
Спартак 1918 (Варна) - Литекс (Ловеч)                      - 
Монтана 1921 (Монтана) - Септември (София)                 - 
Поморие (Поморие) - Верея (Стара Загора)                   - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Струмска слава 1927 (Рад)    - 

                           XVI кръг

Пирин (Благоевград) - Струмска слава 1927 (Радомир)        - 
Верея (Стара Загора) - Локомотив (Горна Оряховица)         - 
Септември (София) - Поморие (Поморие)                      - 
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана)                    - 
Черноморец (Балчик) - Спартак 1918 (Варна)                 - 
Кариана (Ерден) - Спартак (Плевен)                         - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив София 1929 (София)    - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев (Гълъбово)                  - 
ФК ЦСКА 1948 (София) - Лудогорец 1945 II (Разград)         - 

                           XVII кръг

Лудогорец 1945 II (Разград) - Пирин (Благоевград)          - 
Ботев (Гълъбово) - ФК ЦСКА 1948 (София)                    - 
Локомотив София 1929 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)      - 
Спартак (Плевен) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                - 
Спартак 1918 (Варна) - Кариана (Ерден)                     - 
Монтана 1921 (Монтана) - Черноморец (Балчик)               - 
Поморие (Поморие) - Литекс (Ловеч)                         - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Септември (София)            - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Верея (Стара Загора)       - 

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *