Хебър победи и Пирин (Разлог)

С два гола на Кирил Георгиев в средата на първото и второ полувреме Хебър се наложи с 2:0 над Пирин в Разлог, записвайки 13-тата си поредна победа в шампионата на Югозападната трета лига.

Двата отбора се срещнаха на стадиона в Разлог в отложен мач от XXII кръг на първенството. Хебърци имаха превъзходство над своя противник в по-голямата част от срещата и логично се поздравиха с пълен успех. Трите точки от мача с Пирин запазиха дистанцията на хебърци спрямо лидера ЦСКА 1948, който в друг мач от отложения XXII кръг победи като домакин Пирин (Гоце Делчев) с 5:0.

Хебър остава на лагер в Симитли до събота, когато ще отпътува в посока Коларово за второто си поредно гостуване, този път на Беласица.

Съставът на Хебър: Димитър Пангев, Димитър Мичков, Мартин Сечков, Мурад Ибраим, Иван Иванов, Цветан Павлов, Димитър Илиев (Андриан Краев), Руслан Иванов (Станимир Димитров), Серафим Михайлов, Кирил Георгиев (Георги Георгиев), Цветелин Тонев.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *