Хебър II загуби от втория отбор на Славия

Славия II постигна успех с 2:0 над Хебър II в среща от XX кръг на Югозападната Трета лига.

Момчетата на Ивайло Василев надиграха противника си и заслужено се поздравиха с трите точки. Мартин Сораков даде аванс на “белите” през първото полувреме, а Валентин Петров оформи крайния резултат след почивката.

След този мач младоците на Славия са 16-и в класирането с актив от 17 точки, докато “зелените” се намират на 13-ата позиция с 23 точки. Следващата среща за първенство е на 24 февруари, събота от 14:00 часа в Сарая като домакин на ЦСКА II (София).

Преди първия официален мач вторият отбор на Хебър изигра три контролни срещи през зимната пауза. Първо на 27 януари от 12:30 часа в Пазарджик загуби от ЦСКА II с 0:1. На 3 февруари от 12:00 часа отново у дома Хебър II завърши наравно  2:2 с Родопа (Смолян), а в посредната проверка на 10 февруари от 14:00 часа загуби в Пазарджик от Ботев II (Пловдив) с 0:4.