Югозападна Трета лига по сезони


Изберете сезон:


Кръг: 1, 11.08.2018, 18:00 часа

Чавдар (Етрополе) – Спортист 2009 (Своге)
3:1
Хебър 1918 (Пазарджик) – Сливнишки герой (Сливница)
1:1
Велбъжд (Кюстендил) – Пирин 1941 (Разлог)
0:5
Ботев 1937 (Ихтиман) – Миньор (Перник)
2:1
Септември (Симитли) – Балкан 1929 (Ботевград)
0:2
Вихрен 1925 (Сандански) – Марек 1915 (Дупница)
3:2
Надежда (Доброславци) – Беласица (Петрич)
2:1
Банско (Банско) – Германея (Сапарева баня)
1:2
Оборище (Панагюрище) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
4:1

Кръг: 2, 18.08.2018, 18:00 часа

Беласица (Петрич) – Велбъжд (Кюстендил)
3:0
Балкан 1929 (Ботевград) – Марек 1915 (Дупница)
1:3
Септември (Симитли) – Хебър 1918 (Пазарджик)
0:2
Миньор (Перник) – Чавдар (Етрополе)
3:1
Пирин 1941 (Разлог) – Оборище (Панагюрище)
2:0
Сливнишки герой (Сливница) – Банско (Банско)
1:0
Спортист 2009 (Своге) – Надежда (Доброславци)
3:3
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Вихрен 1925 (Сандански)
1:0
Германея (Сапарева баня) – Ботев 1937 (Ихтиман)
1:0

Кръг: 3, 22.08.2018, 18:00 часа

Ботев 1937 (Ихтиман) – Сливнишки герой (Сливница)
2:1
Вихрен 1925 (Сандански) – Пирин 1941 (Разлог)
1:3
Надежда (Доброславци) – Миньор (Перник)
1:1
Банско (Банско) – Септември (Симитли)
2:0
Оборище (Панагюрище) – Беласица (Петрич)
1:0
Чавдар (Етрополе) – Германея (Сапарева баня)
7:0
Хебър 1918 (Пазарджик) – Балкан 1929 (Ботевград)
3:1
Марек 1915 (Дупница) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
0:1
Велбъжд (Кюстендил) – Спортист 2009 (Своге)
1:1

Кръг: 4, 25.08.2018, 18:00 часа

Пирин 1941 (Разлог) – Марек 1915 (Дупница)
1:0
Септември (Симитли) – Ботев 1937 (Ихтиман)
1:0
Миньор (Перник) – Велбъжд (Кюстендил)
3:0
Балкан 1929 (Ботевград) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
0:0
Сливнишки герой (Сливница) – Чавдар (Етрополе)
2:1
Беласица (Петрич) – Вихрен 1925 (Сандански)
2:0
Хебър 1918 (Пазарджик) – Банско (Банско)
1:0
Германея (Сапарева баня) – Надежда (Доброславци)
3:0
Спортист 2009 (Своге) – Оборище (Панагюрище)
1:3

Кръг: 5, 01.09.2018, 17:00 часа

Ботев 1937 (Ихтиман) – Хебър 1918 (Пазарджик)
1:3
Вихрен 1925 (Сандански) – Спортист 2009 (Своге)
1:0
Надежда (Доброславци) – Сливнишки герой (Сливница)
0:3
Банско (Банско) – Балкан 1929 (Ботевград)
2:1
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Пирин 1941 (Разлог)
0:2
Оборище (Панагюрище) – Миньор (Перник)
3:1
Чавдар (Етрополе) – Септември (Симитли)
0:1
Марек 1915 (Дупница) – Беласица (Петрич)
2:0
Велбъжд (Кюстендил) – Германея (Сапарева баня)
1:2

Кръг: 6, 07.09.2018, 19:00 часа

Септември (Симитли) – Надежда (Доброславци)
3:1
Балкан 1929 (Ботевград) – Пирин 1941 (Разлог)
2:1
Банско (Банско) – Ботев 1937 (Ихтиман)
4:1
Сливнишки герой (Сливница) – Велбъжд (Кюстендил)
3:0
Спортист 2009 (Своге) – Марек 1915 (Дупница)
1:0
Хебър 1918 (Пазарджик) – Чавдар (Етрополе)
2:0
Германея (Сапарева баня) – Оборище (Панагюрище)
1:1
Беласица (Петрич) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
2:2
Миньор (Перник) – Вихрен 1925 (Сандански)
1:2

Кръг: 7, 15.09.2018, 17:00 часа

Рилски спортист 2011 (Самоков) – Спортист 2009 (Своге)
1:0
Оборище (Панагюрище) – Сливнишки герой (Сливница)
1:1
Чавдар (Етрополе) – Банско (Банско)
1:4
Марек 1915 (Дупница) – Миньор (Перник)
1:1
Велбъжд (Кюстендил) – Септември (Симитли)
0:0
Ботев 1937 (Ихтиман) – Балкан 1929 (Ботевград)
1:2
Пирин 1941 (Разлог) – Беласица (Петрич)
0:0
Вихрен 1925 (Сандански) – Германея (Сапарева баня)
1:0
Надежда (Доброславци) – Хебър 1918 (Пазарджик)
0:3

Кръг: 8, 22.09.2018, 17:00 часа

Хебър 1918 (Пазарджик) – Велбъжд (Кюстендил)
4:0
Германея (Сапарева баня) – Марек 1915 (Дупница)
0:1
Ботев 1937 (Ихтиман) – Чавдар (Етрополе)
1:3
Балкан 1929 (Ботевград) – Беласица (Петрич)
0:0
Септември (Симитли) – Оборище (Панагюрище)
0:1
Миньор (Перник) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
3:0
Банско (Банско) – Надежда (Доброславци)
3:2
Сливнишки герой (Сливница) – Вихрен 1925 (Сандански)
2:2
Спортист 2009 (Своге) – Пирин 1941 (Разлог)
0:4

Кръг: 9, 29.09.2018, 17:00 часа

Марек 1915 (Дупница) – Сливнишки герой (Сливница)
0:1
Велбъжд (Кюстендил) – Банско (Банско)
0:3
Пирин 1941 (Разлог) – Миньор (Перник)
2:2
Вихрен 1925 (Сандански) – Септември (Симитли)
2:0
Надежда (Доброславци) – Ботев 1937 (Ихтиман)
3:2
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Германея (Сапарева баня)
2:0
Оборище (Панагюрище) – Хебър 1918 (Пазарджик)
1:0
Чавдар (Етрополе) – Балкан 1929 (Ботевград)
2:0
Беласица (Петрич) – Спортист 2009 (Своге)
3:1

Кръг: 10, 14.10.2018, 16:00 часа

Септември (Симитли) – Марек 1915 (Дупница)
0:0
Миньор (Перник) – Беласица (Петрич)
0:0
Банско (Банско) – Оборище (Панагюрище)
2:2
Сливнишки герой (Сливница) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
1:1
Балкан 1929 (Ботевград) – Спортист 2009 (Своге)
1:1
Чавдар (Етрополе) – Надежда (Доброславци)
3:0
Хебър 1918 (Пазарджик) – Вихрен 1925 (Сандански)
3:2
Германея (Сапарева баня) – Пирин 1941 (Разлог)
0:2
Ботев 1937 (Ихтиман) – Велбъжд (Кюстендил)
4:2

Кръг: 11, 20.10.2018, 16:00 часа

Вихрен 1925 (Сандански) – Банско (Банско)
1:0
Спортист 2009 (Своге) – Миньор (Перник)
0:1
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Септември (Симитли)
1:0
Оборище (Панагюрище) – Ботев 1937 (Ихтиман)
2:0
Беласица (Петрич) – Германея (Сапарева баня)
6:2
Марек 1915 (Дупница) – Хебър 1918 (Пазарджик)
0:1
Велбъжд (Кюстендил) – Чавдар (Етрополе)
3:3
Пирин 1941 (Разлог) – Сливнишки герой (Сливница)
1:0
Надежда (Доброславци) – Балкан 1929 (Ботевград)
1:1

Кръг: 12, 24.10.2018, 16:00 часа

Сливнишки герой (Сливница) – Беласица (Петрич)
1:0
Чавдар (Етрополе) – Оборище (Панагюрище)
2:3
Хебър 1918 (Пазарджик) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
2:0
Германея (Сапарева баня) – Спортист 2009 (Своге)
2:1
Ботев 1937 (Ихтиман) – Вихрен 1925 (Сандански)
1:1
Септември (Симитли) – Пирин 1941 (Разлог)
0:0
Балкан 1929 (Ботевград) – Миньор (Перник)
0:1
Надежда (Доброславци) – Велбъжд (Кюстендил)
2:1
Банско (Банско) – Марек 1915 (Дупница)
1:0

Кръг: 13, 27.10.2018, 16:00 часа

Оборище (Панагюрище) – Надежда (Доброславци)
2:0
Беласица (Петрич) – Септември (Симитли)
1:0
Марек 1915 (Дупница) – Ботев 1937 (Ихтиман)
0:1
Велбъжд (Кюстендил) – Балкан 1929 (Ботевград)
1:2
Миньор (Перник) – Германея (Сапарева баня)
1:1
Пирин 1941 (Разлог) – Хебър 1918 (Пазарджик)
0:1
Вихрен 1925 (Сандански) – Чавдар (Етрополе)
2:1
Спортист 2009 (Своге) – Сливнишки герой (Сливница)
0:1
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Банско (Банско)
0:0

Кръг: 14, 03.11.2018, 14:00 часа

Балкан 1929 (Ботевград) – Германея (Сапарева баня)
0:4
Велбъжд (Кюстендил) – Оборище (Панагюрище)
1:2
Ботев 1937 (Ихтиман) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
1:0
Септември (Симитли) – Спортист 2009 (Своге)
1:1
Банско (Банско) – Пирин 1941 (Разлог)
4:1
Сливнишки герой (Сливница) – Миньор (Перник)
4:0
Чавдар (Етрополе) – Марек 1915 (Дупница)
5:1
Хебър 1918 (Пазарджик) – Беласица (Петрич)
1:0
Надежда (Доброславци) – Вихрен 1925 (Сандански)
1:3

Кръг: 15, 10.11.2018, 14:00 часа

Миньор (Перник) – Септември (Симитли)
1:0
Пирин 1941 (Разлог) – Ботев 1937 (Ихтиман)
1:0
Вихрен 1925 (Сандански) – Велбъжд (Кюстендил)
1:0
Спортист 2009 (Своге) – Хебър 1918 (Пазарджик)
0:0
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Чавдар (Етрополе)
2:2
Германея (Сапарева баня) – Сливнишки герой (Сливница)
0:2
Оборище (Панагюрище) – Балкан 1929 (Ботевград)
2:1
Беласица (Петрич) – Банско (Банско)
0:1
Марек 1915 (Дупница) – Надежда (Доброславци)
4:0

Кръг: 16, 17.11.2018, 14:00 часа

Банско (Банско) – Спортист 2009 (Своге)
Балкан 1929 (Ботевград) – Сливнишки герой (Сливница)
Оборище (Панагюрище) – Вихрен 1925 (Сандански)
Чавдар (Етрополе) – Пирин 1941 (Разлог)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Миньор (Перник)
Велбъжд (Кюстендил) – Марек 1915 (Дупница)
Ботев 1937 (Ихтиман) – Беласица (Петрич)
Септември (Симитли) – Германея (Сапарева баня)
Надежда (Доброславци) – Рилски спортист 2011 (Самоков)

Кръг: 17, 24.11.2018, 14:00 часа

Спортист 2009 (Своге) – Ботев 1937 (Ихтиман)
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Велбъжд (Кюстендил)
Германея (Сапарева баня) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Беласица (Петрич) – Чавдар (Етрополе)
Марек 1915 (Дупница) – Оборище (Панагюрище)
Миньор (Перник) – Банско (Банско)
Пирин 1941 (Разлог) – Надежда (Доброславци)
Вихрен 1925 (Сандански) – Балкан 1929 (Ботевград)
Сливнишки герой (Сливница) – Септември (Симитли)

Кръг: 18, 23.02.2019, 0:00 часа

Спортист 2009 (Своге) – Чавдар (Етрополе)
Сливнишки герой (Сливница) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Пирин 1941 (Разлог) – Велбъжд (Кюстендил)
Миньор (Перник) – Ботев 1937 (Ихтиман)
Балкан 1929 (Ботевград) – Септември (Симитли)
Марек 1915 (Дупница) – Вихрен 1925 (Сандански)
Беласица (Петрич) – Надежда (Доброславци)
Германея (Сапарева баня) – Банско (Банско)
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Оборище (Панагюрище)

Кръг: 19, 02.03.2019, 0:00 часа

Велбъжд (Кюстендил) – Беласица (Петрич)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Септември (Симитли)
Марек 1915 (Дупница) – Балкан 1929 (Ботевград)
Чавдар (Етрополе) – Миньор (Перник)
Оборище (Панагюрище) – Пирин 1941 (Разлог)
Банско (Банско) – Сливнишки герой (Сливница)
Надежда (Доброславци) – Спортист 2009 (Своге)
Вихрен 1925 (Сандански) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
Ботев 1937 (Ихтиман) – Германея (Сапарева баня)

Кръг: 20, 09.03.2019, 0:00 часа

Сливнишки герой (Сливница) – Ботев 1937 (Ихтиман)
Пирин 1941 (Разлог) – Вихрен 1925 (Сандански)
Миньор (Перник) – Надежда (Доброславци)
Септември (Симитли) – Банско (Банско)
Беласица (Петрич) – Оборище (Панагюрище)
Германея (Сапарева баня) – Чавдар (Етрополе)
Балкан 1929 (Ботевград) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Марек 1915 (Дупница)
Спортист 2009 (Своге) – Велбъжд (Кюстендил)

Кръг: 21, 16.03.2019, 0:00 часа

Марек 1915 (Дупница) – Пирин 1941 (Разлог)
Чавдар (Етрополе) – Сливнишки герой (Сливница)
Оборище (Панагюрище) – Спортист 2009 (Своге)
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Балкан 1929 (Ботевград)
Банско (Банско) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Надежда (Доброславци) – Германея (Сапарева баня)
Вихрен 1925 (Сандански) – Беласица (Петрич)
Ботев 1937 (Ихтиман) – Септември (Симитли)
Велбъжд (Кюстендил) – Миньор (Перник)

Кръг: 22, 20.03.2019, 0:00 часа

Балкан 1929 (Ботевград) – Банско (Банско)
Пирин 1941 (Разлог) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
Миньор (Перник) – Оборище (Панагюрище)
Септември (Симитли) – Чавдар (Етрополе)
Беласица (Петрич) – Марек 1915 (Дупница)
Германея (Сапарева баня) – Велбъжд (Кюстендил)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Ботев 1937 (Ихтиман)
Спортист 2009 (Своге) – Вихрен 1925 (Сандански)
Сливнишки герой (Сливница) – Надежда (Доброславци)

Кръг: 23, 23.03.2019, 0:00 часа

Чавдар (Етрополе) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Оборище (Панагюрище) – Германея (Сапарева баня)
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Беласица (Петрич)
Надежда (Доброславци) – Септември (Симитли)
Вихрен 1925 (Сандански) – Миньор (Перник)
Ботев 1937 (Ихтиман) – Банско (Банско)
Пирин 1941 (Разлог) – Балкан 1929 (Ботевград)
Велбъжд (Кюстендил) – Сливнишки герой (Сливница)
Марек 1915 (Дупница) – Спортист 2009 (Своге)

Кръг: 24, 30.03.2019, 0:00 часа

Миньор (Перник) – Марек 1915 (Дупница)
Септември (Симитли) – Велбъжд (Кюстендил)
Балкан 1929 (Ботевград) – Ботев 1937 (Ихтиман)
Беласица (Петрич) – Пирин 1941 (Разлог)
Германея (Сапарева баня) – Вихрен 1925 (Сандански)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Надежда (Доброславци)
Спортист 2009 (Своге) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
Сливнишки герой (Сливница) – Оборище (Панагюрище)
Банско (Банско) – Чавдар (Етрополе)

Кръг: 25, 06.04.2019, 0:00 часа

Оборище (Панагюрище) – Септември (Симитли)
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Миньор (Перник)
Надежда (Доброславци) – Банско (Банско)
Вихрен 1925 (Сандански) – Сливнишки герой (Сливница)
Пирин 1941 (Разлог) – Спортист 2009 (Своге)
Велбъжд (Кюстендил) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Марек 1915 (Дупница) – Германея (Сапарева баня)
Беласица (Петрич) – Балкан 1929 (Ботевград)
Чавдар (Етрополе) – Ботев 1937 (Ихтиман)

Кръг: 26, 10.04.2019, 0:00 часа

Септември (Симитли) – Вихрен 1925 (Сандански)
Ботев 1937 (Ихтиман) – Надежда (Доброславци)
Германея (Сапарева баня) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Оборище (Панагюрище)
Спортист 2009 (Своге) – Беласица (Петрич)
Балкан 1929 (Ботевград) – Чавдар (Етрополе)
Сливнишки герой (Сливница) – Марек 1915 (Дупница)
Банско (Банско) – Велбъжд (Кюстендил)
Миньор (Перник) – Пирин 1941 (Разлог)

Кръг: 27, 13.04.2019, 0:00 часа

Рилски спортист 2011 (Самоков) – Сливнишки герой (Сливница)
Спортист 2009 (Своге) – Балкан 1929 (Ботевград)
Надежда (Доброславци) – Чавдар (Етрополе)
Вихрен 1925 (Сандански) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Пирин 1941 (Разлог) – Германея (Сапарева баня)
Велбъжд (Кюстендил) – Ботев 1937 (Ихтиман)
Марек 1915 (Дупница) – Септември (Симитли)
Беласица (Петрич) – Миньор (Перник)
Оборище (Панагюрище) – Банско (Банско)

Кръг: 28, 20.04.2019, 0:00 часа

Ботев 1937 (Ихтиман) – Оборище (Панагюрище)
Германея (Сапарева баня) – Беласица (Петрич)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Марек 1915 (Дупница)
Чавдар (Етрополе) – Велбъжд (Кюстендил)
Сливнишки герой (Сливница) – Пирин 1941 (Разлог)
Банско (Банско) – Вихрен 1925 (Сандански)
Балкан 1929 (Ботевград) – Надежда (Доброславци)
Миньор (Перник) – Спортист 2009 (Своге)
Септември (Симитли) – Рилски спортист 2011 (Самоков)

Кръг: 29, 27.04.2019, 0:00 часа

Спортист 2009 (Своге) – Германея (Сапарева баня)
Вихрен 1925 (Сандански) – Ботев 1937 (Ихтиман)
Пирин 1941 (Разлог) – Септември (Симитли)
Миньор (Перник) – Балкан 1929 (Ботевград)
Велбъжд (Кюстендил) – Надежда (Доброславци)
Марек 1915 (Дупница) – Банско (Банско)
Беласица (Петрич) – Сливнишки герой (Сливница)
Оборище (Панагюрище) – Чавдар (Етрополе)
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Хебър 1918 (Пазарджик)

Кръг: 30, 04.05.2019, 0:00 часа

Германея (Сапарева баня) – Миньор (Перник)
Балкан 1929 (Ботевград) – Велбъжд (Кюстендил)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Пирин 1941 (Разлог)
Чавдар (Етрополе) – Вихрен 1925 (Сандански)
Сливнишки герой (Сливница) – Спортист 2009 (Своге)
Банско (Банско) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
Надежда (Доброславци) – Оборище (Панагюрище)
Септември (Симитли) – Беласица (Петрич)
Ботев 1937 (Ихтиман) – Марек 1915 (Дупница)

Кръг: 31, 11.05.2019, 0:00 часа

Вихрен 1925 (Сандански) – Надежда (Доброславци)
Пирин 1941 (Разлог) – Банско (Банско)
Миньор (Перник) – Сливнишки герой (Сливница)
Марек 1915 (Дупница) – Чавдар (Етрополе)
Беласица (Петрич) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Германея (Сапарева баня) – Балкан 1929 (Ботевград)
Оборище (Панагюрище) – Велбъжд (Кюстендил)
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Ботев 1937 (Ихтиман)
Спортист 2009 (Своге) – Септември (Симитли)

Кръг: 32, 18.05.2019, 0:00 часа

Хебър 1918 (Пазарджик) – Спортист 2009 (Своге)
Чавдар (Етрополе) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
Балкан 1929 (Ботевград) – Оборище (Панагюрище)
Сливнишки герой (Сливница) – Германея (Сапарева баня)
Банско (Банско) – Беласица (Петрич)
Надежда (Доброславци) – Марек 1915 (Дупница)
Септември (Симитли) – Миньор (Перник)
Ботев 1937 (Ихтиман) – Пирин 1941 (Разлог)
Велбъжд (Кюстендил) – Вихрен 1925 (Сандански)

Кръг: 33, 25.05.2019, 0:00 часа

Пирин 1941 (Разлог) – Чавдар (Етрополе)
Миньор (Перник) – Хебър 1918 (Пазарджик)
Марек 1915 (Дупница) – Велбъжд (Кюстендил)
Беласица (Петрич) – Ботев 1937 (Ихтиман)
Германея (Сапарева баня) – Септември (Симитли)
Рилски спортист 2011 (Самоков) – Надежда (Доброславци)
Спортист 2009 (Своге) – Банско (Банско)
Сливнишки герой (Сливница) – Балкан 1929 (Ботевград)
Вихрен 1925 (Сандански) – Оборище (Панагюрище)

Кръг: 34, 01.06.2019, 0:00 часа

Чавдар (Етрополе) – Беласица (Петрич)
Оборище (Панагюрище) – Марек 1915 (Дупница)
Банско (Банско) – Миньор (Перник)
Надежда (Доброславци) – Пирин 1941 (Разлог)
Септември (Симитли) – Сливнишки герой (Сливница)
Балкан 1929 (Ботевград) – Вихрен 1925 (Сандански)
Ботев 1937 (Ихтиман) – Спортист 2009 (Своге)
Велбъжд (Кюстендил) – Рилски спортист 2011 (Самоков)
Хебър 1918 (Пазарджик) – Германея (Сапарева баня)